Deichmann Minimistrzostwa - II kolejka zmagań Drukuj
piątek, 20 kwietnia 2018 09:14

W najbliższą niedzielę, podopieczni naszego klubu rozegrają drugą kolejkę Deichmann Minimistrzostwa, na boiskach Aqua Zdroju w Wałbrzychu.

 

Swoje zmagania rozpoczną zespoły trenerów Rafała i Radosława. Zbiórka wszystkich zawodników 30 minut przed rozpoczęciem zmagań. Poniżej przedstawiam harmonogram gier na najbliższą niedzielę.

KATEGORIA U7
8:30 WŁOCHY – CHORWACJA
8:30 CZECHY – NIGERIA

8:55 MEKSYK – JAMAJKA
8:55 POLSKA – HOLANDIA

9:20 PARAGWAJ – WŁOCHY
9:20 ARGENTYNA – NIGERIA

9:45 CHORWACJA – MEKSYK
9:45 CZECHY – HOLANDIA

10:10 POLSKA – MEKSYK
10:10 JAMAJKA – NIGERIA

10:35 PARAGWAJ – ARGENTYNA
10:35 HOLANDIA– CHORWACJA

11:00 POLSKA – CZECHY
11:00 JAMAJKA – HOLANDIA

11:25 WŁOCHY – ARGENTYNA
11:25 PARAGWAJ – CZECHY

KATEGORIA U9

8:30
B1 PARAGWAJ – BRAZYLIA
B2 WŁOCHY – ARGENTYNA
B3 IRLANDIA – PORTUGALIA
B4 HISZPANIA – NIEMCY

8:55
B1 PARAGWAJ – WKS
B2 JAMAJKA – FRANCJA
B3 POLSKA – DANIA
B4 ANGLIA – CZECHY

9:20
B1 BRAZYLIA – ARGENTYNA
B2 WŁOCHY – PORTUGALIA
B3 IRLANDIA – INDIE
B4 HISZPANIA - CHORWACJA

9:45
B1 PARAGWAJ – NIEMCY
B2 JAMAJKA – DANIA
B3 HOLANDIA – ANGLIA
B4 POLSKA – WKS

10:10
B1 CZECHY – FRANCJA
B2 INDIE – FINLANDIA
B3 CHORWACJA – NIEMCY
B4 PORTUGALIA – HISZPANIA

10:35
B1 HOLANDIA – JAMAJKA
B2 WŁOCHY - IRLANDIA
B3 BRAZYLIA – WKS
B4 ANGLIA –ARGENTYNA

11:00
B1 FINLANDIA – FRANCJA
B2 POLSKA – CHORWACJA
B3 DANIA – HOLANDIA
B4 INDIE – CZECHY

11:25
B1 BOISKO 1 FINLANDIA – PORTUGALIA

Kolejni do boju ruszą drużyny trenera Janusza i Olka, Orlik I i III rozpoczną zmagania o 11:25, zbiórka 30 minut przed rozpoczynającym się meczem.

KATEGORIA U11
11:25
B2 POLSKA – BELGIA
B3 CHORWACJA – SAN MARINO
B4 PORTUGALIA – DANIA

12:00
B1 HOLANDIA – HISZPANIA
B2 AUSTRIA – WŁOCHY
B3 WKS – FRANCJA
B4 INDIE – FINLANDIA
B5 ARGENTYNA – CZECHY
B6 SENEGAL – PARAGWAJ

12:25
B1 AUSTRALIA – PORTUGALIA
B2 CHORWACJA – BELGIA
B3 SAN MARINO – CZECHY
B4 POLSKA – HISZPANIA
B5 WKS – SENEGAL
B6 ARGENTYNA – DANIA

12:50
B1 AUSTRIA – HOLANDIA
B2 FINLANDIA – FRANCJA
B3 WŁOCHY – PARAGWAJ
B4 INDIE - AUSTRALIA

13:15
B1 PORTUGALIA – BELGIA
B2 POLSKA – SENEGAL
B3 SAN MARINO – AUSTRIA
B4 HISZPANIA – CZECHY
B5 HOLANDIA – WKS
B6 DANIA – WŁOCHY

13:40
B1 INDIE – ARGENTYNA
B2 FRANCJA – AUSTRALIA
B3 FINLANDIA – PORTUGALIA
B4 PARAGWAJ - CHORWACJA