Obozy sportowe
Obóz sportowy LATO 2013 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
poniedziałek, 14 stycznia 2013 10:06
Udostępnij

W ramach przygotowań do organizacji wyjazdu na letni obóz sportowy Gryf Świdnica poniżej zamieszczamy link do pobrania deklaracji uczestnictwa dla zawodników klubu. Terminowe dostarczenie wypełnionej deklaracji jest niezbędnym elementem rekrutacji na wyjazd.
Aby pobrać deklaracje w formacie pdf - > kliknij tutaj

 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 7 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
czwartek, 23 sierpnia 2012 05:26
Udostępnij

Z dziennika obozowego, środa 22.08.2012 r.

To już ostatnia relacja z życia obozowiczów. Dzień obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji. Pierwszą z nich był poranny deszcz, który zmusił młodszych zawodników do treningów halowych. Kolejną był turniej piłkarski gimnazjalistów organizowany przez GOSiR w Twardogórze. Trener Krygier wystawił 3 drużyny  naszych trampkarzy. Zajęliśmy I, II i V miejsce! Wszyscy otrzymali słodki poczęstunek, najlepsi bidony. Dla wszystkich frajdą było wieczorne wyjście na pizzę.

Obóz dobiega końca, ale my z pakowaniem się nie spieszymy, ponieważ rozważamy przedłużenie pobytu do soboty Read more. Podsumowując: dużo trenowaliśmy, ćwiczyliśmy kondycję fizyczną i wytrzymałość. Dodatkowo zdobyliśmy kilka nowych umiejętności, np. ścielenie łóżka, pranie garderoby, sprzątanie ze stołu.  Pani w kuchni dbała o nas wyśmienicie, serwując nam m.in. pierogi, naleśniki, schabowe i przepyszne zupy – jedzenie jak u Mamy! Wracamy do domu, więc Kochani Rodzice przygotujcie się! Komputery znowu się zaczerwienią!

Oczywiście uruchamiamy poobozową wymianę rzeczy znalezionych w swoich walizkach. Wymiana rozpocznie się na najbliższych treningach w następnym tygodniu. Do zobaczenia w Świdnicy Uśmiech.

Więcej…
 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 6 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
środa, 22 sierpnia 2012 05:30
Udostępnij

Z dziennika obozowego, wtorek 21.08.2012 r.

Dzisiejsze poranne treningi podobały się wszystkim. Trenerzy przygotowali ciekawe zestawy ćwiczeń z wykorzystaniem wielu przyrządów. W nagrodę każda grupa wiekowa rozegrała wewnętrzne gierki. Super. Po południu trampkarze spotkali się w towarzyskim meczu z juniorami Lotnika Twardogóra. Bohaterem naszej drużyny został „Krycha”, strzelając honorową bramkę. Pozostali na basenie poza stałymi punktami, wzięli udział w konkursie skoku w dal. Kochani Rodzice – kończą się fundusze! A po wczorajszych porządkach jakoś dziwnie nic nie zostało.

Więcej…
 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 5 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
wtorek, 21 sierpnia 2012 05:25
Udostępnij

Z dziennika obozowego, poniedziałek 20.08.2012 r.

Upał, gorąco, słońce, uff. Pogoda zmusiła nas do wcześniejszej pobudki. Już od 9.00 trenowaliśmy, by uniknąć południowej spiekoty. Po obiadku oczywiście basen i szaleństwo wodne. Wieczorem młodsi zawodnicy mogli oglądać film w sali telewizyjnej lub pokazowy trening drużyny „młodzików”.  Dziś „odgruzowaliśmy”  pokoje, ponieważ trenerzy sprawdzali czystość. Niektórzy nawet chcieli myć okna Read more.

Więcej…
 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 4 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 05:50
Udostępnij

Z dziennika obozowego, niedziela 19.08.2012 r.

Jak przystało na niedzielę, mogliśmy pospać do 8.00 ! I nie było porannego rozruchu. Po śniadaniu, kiedy upał jeszcze nie osiągnął zenitu, rozegraliśmy serię gier kontrolnych na „Orliku”. Po obiedzie natomiast opanowaliśmy kąpielisko, gdzie spędziliśmy czas do wieczora. Rewanżowy mecz siatkówki plażowej: kadra – trampkarze zakończył się zwycięstwem trenerów. A na koniec ognicho i kiełbachy. Wróciliśmy pełni wrażeń. Kochani Rodzice – klimat nam służy!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3