Nowiny
10 lat UKS Gryf Świdnica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Iwanio   
niedziela, 04 grudnia 2016 15:33
Udostępnij

Read moreTrudno uwierzyć z kilku powodów : że to już naprawdę tyle lat minęło do pierwszych treningów, że aż tyle sukcesów udało się osiągnąć w tak krótkim czasie, że tak wielu świetnych zawodników wyszło spod skrzydeł Gryfa, wreszcie, że z pasji i świetnej zabawy powstała powszechnie rozpoznawalna marka w młodzieżowej piłce nożnej - Gryf Świdnica. Motto, które podczas uroczystej Gali 10- lecia Klubu przypomniał Prezes Pan Dariusz Jaworski - "...jeśli nawet nie zostaniesz dobrym zawodnikiem, to zostań dobrym  człowiekiem..." chyba najlepiej oddaje ideę, która przyświeca działaczom i trenerom a przyciąga rzesze młodych piłkarzy wspieranych przez swoich Rodziców. I to właśnie współpraca ich wszystkich jest, obok pasji i talentu młodych piłkarzy, jednym z podstawowych fundamentów tego sukcesu.

Poprawiony: poniedziałek, 05 grudnia 2016 18:40
Więcej…
 
Gorące serca Gryfiaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Iwanio   
niedziela, 02 października 2016 18:28
Udostępnij

Ponad 35 tysięcy złotych udało się zgromadzić podczas charytatywnego festynu "Gryfiacy dla Gosi", który w październikową sobotę zgromadził na obiektach OSiR Świdnica rzeszę ludzi o gorących sercach. Dzięki hojności i ofiarności wielu firm i osób, przyjaciół i sympatyków gryfowskiej społeczności, bezinteresownego poświęcenia Rodziców zawodników Gryfa oraz wielkiego zaangażowania tych ostatnich udało się zrealizować fantastyczną imprezę w jakże ważnym celu - wsparcia kosztownej terapii  Małgorzaty Lizak-Podleśnej , dawniej siatkarki świdnickiej Polonii, która od wielu lat zmaga się z  podstępną chorobą - nawracającym zapaleniem chrząstek.

Zorganizowano turnieje najmłodszych piłkarzy Gryfa. Grali również ich rodzice i trenerzy. Efektowne pokazy sztuk walki, przejażdżki konne i samochodowe. Zabawy i animacje dla dzieci. Bogato zaopatrzony bufet. No i oczywiście zbiórka pieniędzy oraz emocjonująca licytacja wielu wartościowych przedmiotów i usług przekazanych przez firmy i osoby zaprzyjaźnione z Gryfem.
To wszystko dzięki wielkiej pracy i zaangażowania gryfowych Rodziców oraz kadry Klubu Gryf Świdnica.  Dla Nich Wielkie Podziękowania.
A w nas wszystkich gorące wsparcie dla Pani Małgosi oraz nadzieja w powodzenie terapii.

Poprawiony: czwartek, 13 października 2016 13:31
 
Udostępnij

Z okazji Dnia Dziecka Wszystkiego najlepszego, moc  szczęścia i radości, uśmiechu od ucha do ucha, co dzień nowych przygód, oraz wspaniałych przyjaciół.  Życzy Zarząd oraz Trenerzy UKS Gryf Świdnica.

 
Obóz sportowy Wołów 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Iwanio   
środa, 11 maja 2016 12:31
Udostępnij

Jedziemy na obóz, tym razem będziemy gościć na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie. Wyjazd 15 sierpnia. Szczegóły u trenerów.

Pobierz Kartę Kwalifikacyjną

osirwolow.pl
Poprawiony: niedziela, 15 maja 2016 19:29
 
Obóz sportowy Wołów 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Iwanio   
środa, 11 maja 2016 12:26
Udostępnij

 
Asystenci trenerów i podziękowania dla trenera Kuby. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
wtorek, 10 maja 2016 10:44
Udostępnij

Miło nam poinformować, że trenerom najmłodszych grup będą pomagać młodzi asystenci, którzy już pojawiają się na treningach. Aleksander Irek (Smerf I, Żak I), Mateusz Wirchniański (Smerf II i III), Krzysztof Milanowski (Smerf II, III i IV) , Maciej Masny (Smerf II, III i IV).  Życzymy powodzenia.

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasową współpracę trenerowi Kubie Pasiewiczowi, który przebywa obecnie na szkoleniu związanym z przygotowaniem do służby w Policji. Mamy jednak nadzieję, że obowiązki służbowe pozwolą trenerowi Kubie za kilka miesięcy wrócić do stęsknionych zawodników:)

 
DEICHMANN-2016- wyniki z 7 maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
czwartek, 05 maja 2016 13:00
Udostępnij

Read morePrzy pięknej pogodzie rozegrano kolejne mecze Deichmann Minimistrzostwa, pięć drużyn Gryfa występujących w imprezie rozegrało w sumie 13 spotkań. Najwięcej powodów do zadowolenia ma drużyna Hiszpanii (U-7), która do tej pory wygrała wszystkie swoje mecze i zajmuje 2 miejsce w rozgrywkach. Pozostałe drużyny dzielnie walczyły w każdym meczu, tak jak drużyna Holandii (U-11), mimo że  przegrywała już 0-2, walcząc ambitnie doprowadziła do remisu, a w ostatnim momencie meczu strzeliła bramkę na wagę zwycięstwa.

wyniki spotkań w rozwinięciu. i na http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2016/U7/Wa%C5%82brzych/Aktualno%C5%9Bci

Zdjęcia na FB Gryf Świdnica

Poprawiony: wtorek, 10 maja 2016 10:13
Więcej…
 
Turniej Żaków w Legnicy- postawiliśmy się najlepszym. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
niedziela, 01 maja 2016 05:37
Udostępnij

Z dobrej strony zaprezentowały się dwie drużyny Gryfa (rocznik 2007 i 2008 ) w IV edycji Żak Cup Sport i Zabawa organizowanym przez Akademię Piłkarską Miedź Legnica z bardzo mocną obsadą.  W każdej kategorii wystąpiło po 8 drużyn, które rozegrały po 7 meczy. Starsza grupa Żaków zajęła 5 miejsce (1 zwycięstwo, 3 remisy, 3 porażki), a młodsza (rocznik 2008) zajęła 4 miejsce (4 zwycięstwa, 3 porażki) w decydującym meczu o trzecie miejsce, po dramatycznej i ambitnej grze przegrali z Zagłębiem Lubin 2:3. Wyróżnienie indywidualne za "odkrycie turnieju" otrzymał Oliwier Łyszczarz (Gryf).

Lista zawodników i klasyfikacja w rozwinięciu.  Zdjęcia na FB Gryf Świdnica

Poprawiony: środa, 04 maja 2016 20:50
Więcej…
 
DEICHMANN-2016- U-9 pierwsze mecze już za nami. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
czwartek, 28 kwietnia 2016 19:18
Udostępnij

Read morePrzy pięknej pogodzie, nasze drużyny aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Dwie drużyny (Holandia i Hiszpania) rozegrały pierwsze swoje mecze w kategorii U-9. Jedni wygrali wszystkie cztery mecze, drudzy mimo ambitnej gry trzy mecze przegrały.

więcej w rozwinięciu. i na stronie  http://www.kochamsport.pl/Zawody/DMME2016/U-9/Wa%C5%82brzych/Mecze/2016/4/30

Poprawiony: niedziela, 01 maja 2016 04:41
Więcej…
 
Turniej Żaków (rocznik2008) w Jeleniej Górze. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
sobota, 23 kwietnia 2016 18:41
Udostępnij

W niedzielę 24 kwietnia grupa Żaków (trener Janusz Masny) wybiera się na turniej do Jeleniej Góry. Nasz zaprzyjaźniony klub AP Chojnik Jelenia Góra, który systematycznie uczestniczy w naszych turniejach zaprosił nas do udziału. Zbiórka zawodników o godz. 8:30 na ul. Równej przy basenie.

harmonogram gier w rozwinięciu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 29