Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 7 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
czwartek, 23 sierpnia 2012 05:26
Udostępnij

Z dziennika obozowego, środa 22.08.2012 r.

To już ostatnia relacja z życia obozowiczów. Dzień obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji. Pierwszą z nich był poranny deszcz, który zmusił młodszych zawodników do treningów halowych. Kolejną był turniej piłkarski gimnazjalistów organizowany przez GOSiR w Twardogórze. Trener Krygier wystawił 3 drużyny  naszych trampkarzy. Zajęliśmy I, II i V miejsce! Wszyscy otrzymali słodki poczęstunek, najlepsi bidony. Dla wszystkich frajdą było wieczorne wyjście na pizzę.

Obóz dobiega końca, ale my z pakowaniem się nie spieszymy, ponieważ rozważamy przedłużenie pobytu do soboty Puszcza oczko. Podsumowując: dużo trenowaliśmy, ćwiczyliśmy kondycję fizyczną i wytrzymałość. Dodatkowo zdobyliśmy kilka nowych umiejętności, np. ścielenie łóżka, pranie garderoby, sprzątanie ze stołu.  Pani w kuchni dbała o nas wyśmienicie, serwując nam m.in. pierogi, naleśniki, schabowe i przepyszne zupy – jedzenie jak u Mamy! Wracamy do domu, więc Kochani Rodzice przygotujcie się! Komputery znowu się zaczerwienią!

Oczywiście uruchamiamy poobozową wymianę rzeczy znalezionych w swoich walizkach. Wymiana rozpocznie się na najbliższych treningach w następnym tygodniu. Do zobaczenia w Świdnicy Uśmiech.