Półmetek w lidze trampkarza! Drukuj Email
niedziela, 29 września 2019 05:19
Udostępnij

Po wczorajszym meczu w Jaworzynie Śląskiej dotarliśmy do połowy naszych ligowych rozgrywek.

Na ten moment ligowa tabela nie jest dla nas łaskawa. Niestety nie udało się zdobyć punktów w dotychczasowych meczach,  taka sytuacja jest spowodowana kilkoma czynnikami, niestety większości nie zależna od naszych zawodników, którzy dzielnie biorą "na klatę" sytuację w jakiej się znajdujemy.

Sezon przygotowawczy przepracowaliśmy solidnie i zgodnie z założeniami do kolejnego sezonu przystąpiliśmy w praktycznie nie zmienionym składzie.

Niestety już przed ligą było wiadomo, że od pierwszego gwizdka nie będziemy mogli wystawić najmocniejszej "jedynastki".

Wiktor Kruk i Bartosz Jaszczurowej nasi dwaj podstawowi zawodnnicy, z uwagi na kontuzje jeszcze nie zagrali w tym sezonie, co gorsza po pierwszym meczu, poważnej kontuzji doznał nasz eterowy bramkarz i kapitan Jasiu Wieczorek. Znaleźliśmy się w naprawdę trudnej sytuacji, ale nie takie wyzwania nasza drużyna podejmowała i wychodziła z podniesioną głową.

Tym razem jest podobnie, wspierani zawodnikami z rocznika 2008 Szymon Pieńkowski, Damian i Sebastian Patyk, Hubert Charuży, a także zawodnikami z drużyny Trenera Rafała Oliwierem Kruczkiem i Kacprem Jasińskim w każdym meczu walczymy o jak najlepszy wynik.

Warto wspomnieć, że nasz zawodnik z rocznika 2005, Dawid Natanek rozegrał swoje pierwsze 45 minut w drużynie juniora!!!

Przed nami kolejne 5 spotkań z ligowymi rywalami, z meczu na mecz gra wygląda lepiej, co napewno przy jesień efekt w postaci punktów w ligowej tabeli.