Estima Cup w Nowej Rudzie r 2009 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - ORLIK I 2009- BARTOSZ PRĘTKi
czwartek, 26 września 2019 10:33
Udostępnij

W sobotę i niedzielę na obiektach CTS w Nowej Rudzie /Kłodzka 16/ bierzemy udział w zawodach Estima Cup. W sobotę wyjazd o 8.45. Rozpoczęcie zawodów o 10.00... Oprócz rozgrywek organizator zapewnia posiłek dla zawodników po rozegranych meczach oraz wejście na basen. Dlatego zabieramy strój na basen oraz klapki i ręcznik osoby które mają ochotę skorzystać z atrakcji. W turnieju zastępują mnie Marek z Marcinem dlatego proszę korzystających z basenu o opiekę indywidualnie. Zabieramy czarne koszulki, czerwone dresy, czarne spodenki, ortalion, bidon, owoc, kanapkę. W sobotę mamy 6 meczy po 20 minut, w niedzielę 3 grupowe i mecze finałowe o miejsca. Wpisowe od zespołu 150 zł, za zawodnika 10 zł jeśli będą wszyscy obecni.

Powołani na sobotę: Cugier, Charuży, Treczyński, Orzechowski, Brania, Podfigórny, Rapczyński, Glebkowicz, Grzybowski, Bryk, Jacek, Cebulak.

Powołani na niedzielę: Cugier, Charuży, Orzechowski, Brania, Podfigórny, Rapczyński, Wawrzyniak, Skoczyński,  Grzybowski, Bryk, Jacek, Cebulak, Goczling

Proszę potwierdzić obecność do wieczora 26.09.2019