Liga juniora młodszego po czwartej kolejce Drukuj Email
piątek, 13 września 2019 20:31
Udostępnij

Trzecie zwycięstwo juniora młodszego

Piątek 13? Nie taki pechowy. Drużyna juniora młodszego w swoim trzecim meczu ligowym zwyciężyła z Victorią w Świebodzicach 6-2 do przerwy remisując 2-2. Pierwsza połowa była trudna dla naszego zespołu - gra pod słońce i delikatny wiatr. Dwukrotnie obejmujemy prowadzenie, ale za każdym razem piłkarze Victorii doprowadzają do remisu. Po przerwie to znacznie lepsza gra naszego zespołu, pełna dominacja i kontrola boiskowych wydarzeń, co przełożyło się na cztery trafienia.

Należy dodać że była to trzecia wygrana naszych juniorów młodszych - w poprzednich kolejkach pokonujemy: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-2 oraz LKS Roztocznik 7-2.

Victoria Świebodzice - Gryf Świdnica 2-6 (2-2)

Gole: Król, Markowski, Michalak 2, Jaworski, Staniewicz

Gryf: Telicki - Surmaczyński, Markowski, Wolniak (65' Okarmus), Norkieweicz - Nadybał, Posacki, Jaworski, Stankiewicz, Goździejewski (55' Michalak) - Król (50' Jasiński)

Przypomnijmy, że od września przy Technikum Nr 6 w Świdnicy działa klasa sportowa UKS Gryf Świdnica. Piłkarze kształcą się w kierunku obsługa maszyn CNC.