Drugie ligowe spotkanie Trampkarza Drukuj Email
czwartek, 12 września 2019 20:47
Udostępnij

Druga kolejka ligowa trampkarzy przełożona z weekednu została rozegrana w dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Żarowie.

Niestety nasz zespół po dwóch kolejkach nadal nie ma punktów na swoim koncie. Z drużyna Zjednoczonych Żarów przegrywamy ligowa potyczkę, aż 0-6 i jako jedyny zespół w tabeli nie mamy żadnego punktu.

Mecz rozpoczęliśmy najgorzej jak się da... po 3 minutach spotkania przegrywamy 0-2. Można powiedzieć, że sami strzelamy sobie bramki... nie ma to nic wspólnego z naszym bramkarzem Dawidem Natankiem, który zastępuję naszego etatowego bramkarza Janka Wieczorka, który doznał kontuzji.

Po fatalnym początku gra się wyrównuje i choć to przeciwnik jest częściej pod naszą bramką, to my również stwarzamy sobie sytuacje. Niestety nie oddajemy strzałów na bramkę, nasi zawodnicy zbyt długo utrzymują piłkę przy nodze i na strzał nie ma już czasu. Pierwsza połowę kończymy z wynikiem 0-3.

Druga połowa spotkania wyglądała podobnie, na szczęście rozpoczęliśmy ją lepiej niż pierwszą. Od samego początku atakujemy i lekko przeważamy na boisku, lecz nie przeradza się to w korzystniejszy wynik dla naszego zespołu. Nadal strzałów na bramkę przeciwnika jest jak na lekarstwo.

Zjednoczeni kilkukrotnie przeprowadzają ciekawą i szybką kontrę, 3 z nich zamieniają na bramki...

Indywidualnie w większości przypadków nasi zawodnicy zagrali dobrze, z dużym zaangażowaniem i pomysłem na grę, widać było walkę i chęć do poprawy wyniku, lecz zabrakło zespołu...
Cały zespół musi atakować i cały bronić lepsza gra jednostki nie przyniesie zwycięstwa w całym meczu.

Podziękowania dla zawodników, drużyny przeciwnej oraz rodziców, którzy ponownie spisali się na medal i pomogli w organizacji wyjazdu.