ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019 Drukuj Email
środa, 19 czerwca 2019 13:17
Udostępnij

Tradycyjnie, jak w poprzednich latach, w auli I-go LO, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu piłkarskiego. Zawodnicy, trenerzy, rodzice, sympatycy klubu oraz zaproszeni goście licznie wypełnili Aulę I-go LO. Świetne występy grup Mażoretek z ŚOK były ozdobą uroczystości.

zdjęcia autorstwa p. Jacka Kruszyńskiego na stronie fb

https://www.facebook.com/uksgryfswidnica/

Zarząd klubu podziękował rodzicom za bezinteresowną pomoc na rzecz rozwoju Gryfa. Specjalne podziękowania skierowane były do przyjaciela naszego klubu, Pana Ireneusza Zyski Posła na Sejm RP.
Z kolei rodzice i zawodnicy podziękowali trenerom za czas poświęcony im na treningach, turniejach i meczach
Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na lodowo- owocowy poczęstunek.

NAGRODZENI W SEZONIE 2018/2019

NAGRODZONE DRUŻYNY ROCZNIK 2010 i 2012 ZA ZAJĘCIE:
II Miejsce w Finale Miejskim Deichmanna 2019 – rocznik 2010
III Miejsce w Finale Miejskim Deichmann 2019 -rocznik 2012

SMERF I i II oraz najmłodsi zawodnicy z Oddziałów Stary Jaworów i Pastuchów, po zdaniu testu teoretycznego i praktycznego otrzymali medale za zaangażowanie i ciężką pracę na treningach.

Starsi zawodnicy otrzymali wyróżnienia w trzech kategoriach:
najlepszy zawodnik, odkrycie sezonu, rzetelny zawodnik.

Żak I i II (grupa tr Rafała Świdurskiego i asystenta Patryka Łuki)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Politański
Odkrycie sezonu: Błażej Rapczyński
Rzetelny zawodnik: Dominik Cugier

ŻAK III (grupa trenera Bartka Prętkiego i asystenta Macieja Masnego)
Najlepszy zawodnik: Alex Hołub
Odkrycie sezonu: Wiktor Skrzydlewski
Rzetelny zawodnik: Oliwier Stawowy

ŻAK IV (grupa trenera Rafała Świdurskiego i asystenta Patryka Łuki
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Orzechowski
Odkrycie sezonu: Oskar Kobajło
Rzetelny zawodnik Mateusz Staroń

Orlik I (grupa trenera Janusza Masnego i asystenta Aleksandra Walasia , przy pomocy Mareka Podleśnego)
Najlepszy zawodnik: Szymon Pieńkowski
Odkrycie sezonu: Jakob Kosmala
Rzetelny zawodnik: Patryk Podleśny

Orlik II (grupa trenera Janusza Masnego i asystenta Aleksandra Walasia i Marka Orzechowskiego)
Najlepszy zawodnik: Filip Kruszyński
Odkrycie sezonu: Kacper Kłos
Rzetelny zawodnik: Jakub Satała

Oddział Pastuchów (grupa trenera Michała Walerowicza)
Najlepszy Zawodnik: Filip Janus
Odkrycie sezonu: Adam Smok
Rzetelny Zawodnik: Bartosz Sołtys

Trampkarz (grupa trenera Jakuba Pasiewicza, pomocą służy Sebastian Czuchra)
Najlepszy zawodnik: Jakub Jaworski
Odkrycie sezonu: Filip Szuter
Rzetelny zawodnik: Jan Wieczorek

WYRÓŻNIENIA DLA TRENERA i ASYSTENTA OTRZYMALI:
Trener Sezon: 2018/2019 Jakub Pasiewicz
Asystent sezonu: 2018/2019 Patryk Łuka