Informacje dla rocznika 2009 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - ŻAK I, II - BARTOSZ PRĘTKI
czwartek, 06 czerwca 2019 20:38
Udostępnij

Informacje w rozwinięciu...

1. Zawody charytatywne w Roztoce "Gramy dla Pawła" 8 czerwca. Faza grupowa rozpoczyna się o godzinie 14.00. Zbiórka o 13.40 w Roztoce na ulicy Sportowej 2. Koniec ok. 18. Zabieramy czarne koszulki z mikołajek, czarne spodenki, czerwone getry, ochraniacze, wodę XXL. Powołani:Bryk, Brania, Cugier, Charuży, Rapczyński, Cebulak, Grzybowski, Jacek, Gońka, Goczling, Skoczyński, Wawrzyniak. Proszę potwierdzić obecność. Jeśli ktoś będzie miał problem z dojazdem proszę o kontakt.

2. Poniedziałkowy trening odbędzie się na na basenie w Świebodzicach o godzinie 17.00. Zabieramy kąpielówki, ręcznik, klapki. Zajęcia będą miały charakter rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia dziecka. Proszę o kontakt jeśli będziecie mieli problem z dojazdem. Obowiązkowo proszę potwierdzić udział w zajęciach do południa do piątku. Muszę przekazać informacje tacie Błażeja o liczbie dzieci. Brak odpowiedzi traktuje jako nieobecność.

3. Osoby jadące na obóz do Żelistrzewa przypominam o wpłatach. Do 15.czerwca proszę o uregulowanie kolejnej transzy ok. 300 zł.