MŁODZIK 2008- "WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY" Drukuj Email
piątek, 24 maja 2019 06:57
Udostępnij

Bardzo aktywnie spędzą najbliższy weekend zawodnicy obu grup Młodzika (tr. Janusz, tr Olek)

więcej w rozwinięciu.

 

Sobota: (GRUPA ORLIK II)  Liga Orlika -Lutomia- zbiórka na orliku o godz 9:00

skład drużyny: M. Cichowicz, A. Kujawski, Sz. Duszyński, H. Jaworski, J. Nitsch, R. Wiecheć, O. Netkowski, Sz. Kaczmarczyk

zabieramy czerwone stroje treningowe, bidon.

 


Sobota: (GRUPA ORLIK I) Liga Młodzika- BOLESŁAWICE- zbiórka o godz. 11:00

skład drużyny: H. Charuży, S. Pieńkowski, S. Patyk, D. Patyk, J. Kazimierski, P. Podleśny, J. Kosmala, W. Jernutowski,  F. Łuczak, N. Krakowiak, I. Wciórka, A. Agaciak, P.Witaszczyk.

Zabieramy: czarne koszulki, czarne spodenki, czarne getry, ochraniacze.

 


Sobota : (GRUPA ORLIK I i II)

Mecz Ligi Młodzika Młodszego- zbiórka w Świdnicy o godz 12:20 na stadionie ŚOSiR. skład drużyny: E. Stokłosa, I. Wciórka, J. Satała, A. Karnas, B. Cygan, F. Łuczak, K. Kłos, A. Agaciak, F. Kruszyński, P. Witaszczyk, B. Grzechynia, D. Studziński.

Zabieramy: czarne koszulki, czarne spodenki, czarne getry, ochraniacze.


Sobota : (GRUPA ORLIK II)

Mecz Ligi ORLIKA- zbiórka w WIRKACH na orliku o godz 16:20 na stadionie ŚOSiR. skład drużyny: E. Stokłosa, J. Satała, A. Karnas, B. Cygan, K. Kłos, F. Kruszyński, D. Komorowski, W. Wyszyński, D. Studziński

Zabieramy: czarne koszulki, czarne spodenki, czarne getry, ochraniacze.


Niedziela: (GRUPA ORLIK I i II) Deichmann zbiórka w Wałbrzychu o godz. 8:00 ul. Ratuszowa

skład drużyny:, J. Satała, A. Karnas, B. Cygan, A. Agaciak, F. Kruszyński, P. Witaszczyk, B. Grzechynia, A. Netkowski, W. Wyszyński, D. Studziński

UWAGA: Gramy tylko do godz. 10:00 !!!


Niedziela:  (GRUPA ORLIK I ) Deichmann zbiórka w Wałbrzychu o godz. 8:00 ul. Ratuszowa

skład drużyny: H. Charuży, S. Pieńkowski, S. Patyk, D. Patyk, J. Kazimierski, P. Podleśny, J. Kosmala, W. Jernutowski,  F. Łuczak, N. Krakowiak.

UWAGA: Gramy tylko do godz. 11:00 !!!