Kolejna gra kontrolna - ligowy rywal PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Pasiewicz   
wtorek, 26 marca 2019 14:53
Udostępnij

W kolejnej już trzeciej grze kontrolnej nasz młody zespół przygotowujący się do ligi trampkarza, zmierzył się z ligowym rywalem Cykrownikiem Pszenno.

Mecz rozegraliśmy na boisku cukrownika, ponieważ starcie w lidze również będziemy grać na wyjeździe to dobre przetarcie i zapoznanie z nie łatwym terenem. 
Niestety nadal nie w pełnym i najsilniejszym składzie przystąpiliśmy do spotkania z rywalem, którego znamy z ligi młodziak.
W trudnych warunkach atmosferycznych gra toczy większości na naszej połowie, lecz dzielnie stawiamy opór starszym i fizycznie silniejszym kolegom. 
Przez całe spotkanie, staramy się realizować założenia taktyczne i grać to co potrafimy najlepiej. Niestety zły stan boiska nie ułatwia nam gry na dwa kontakty, co sprawia że mecz obfitował w wiele strat i trudną walkę w środku boiska. Mimo znacznych różnic fizycznych dochodzimy do kilku akcji ofensywnych w których oddajemy strzały na bramkę rywali i utrzymujemy piłkę na ich połowie.
Kolejna gra kontrolna, która uczy nas wiele dobrego, z każdym meczem nabieramy nowego doświadczenia i uczymy się gry ze starszymi rocznikami. 
Teraz przed nami dwie jednostki treningowe: środa 16.30 oraz piątek 16:30 OSIR, po weekendzie zaplanowane kolejne dwa sparingi i wielkie dzień, kiedy zainaugurujemy ligę trampkarza w naszym klubie.