TRAMPKARZ - przygotowań do ligi ciąg dalszy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Pasiewicz   
niedziela, 24 marca 2019 14:07
Udostępnij

Do startu zmagań ligowych pozostały dwa tygodnie, będzie to bardzo pracowity okres dla zawodników i zawodniczek z kategorii Trampkarz.

Na ten moment jesteśmy po 3 tygodniach treningów na otwartych boiskach i dwóch grach kontrolnych. Mimo nie zawsze sprzyjających warunków pogodowych cały czas dzielnie trenujemy i przygotowujemy się do 06 kwietnia kiedy to zainaugurujemy ligę trampkarza. 
Na pierwsze spotkanie, rywal z naszego podwórka, którego znamy z potyczek w lidze Młodzika, tj: Akademia Piłkarska Świdnica. 
Nasi podopieczni cały czas starannie przygotowują się do tego ważnego dnia. Dla wielu naszych zawodników będzie to "piłkarski chrzest" na dużym boisku. 
Aktualnie jesteśmy po dwóch grach kontrolnych z drużynami grającymi w wyższej lidze niż ta w której my wystartujemy. 
W Świebodzicach (lider ligi okręgowej z zeszłego sezonu) dostaliśmy prawdziwą lekcje mocnej i fizycznej gry, mimo to postawiliśmy opór na miarę naszych możliwości i wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość. Kolejna gra kontrolna, to pojedynek z AKS Strzegom, mimo również niekorzystnego wyniku w tym spotkaniu, nasza drużyna zagrała dużo lepiej i co najważniejsze wyeliminowała błędy z pierwszej gry kontrolnej. Należy zauważyć, że do meczu z AKS-em przystąpiliśmy 'gołą" jedenastką i to nie w najmocniejszym zestawieniu. 
Zabrakło takich zawodników jak: Bartosz Toroń, Wiktor Grabowski, Alan Wajdzik, Mikołaj Szpytma, Kacper Mitura, Oliwier Zbroszczyk. Nasi zawodnicy zmagają się z kontuzjami, na szczęście nie bardzo groźnymi. 
Następna gra kontrolna, to już pojedynek z ligowym rywalem Cukrownikiem Pszenno, mecz odbędzie się w poniedziałek, godzina 17.00 na boisku Cukrownika.
Już wiemy, że Trener Kuba nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, ale do składu wraca Kacper Mitura, który zmagał się z kontuzją od stycznia.
Do ligi mamy jeszcze dwa tygodnie, jest czas na dopracowanie kilku elementów, cele na najbliższy sezon to nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Chcemy w tym sezonie nabrać jak największego doświadczenia, aby latem na obóz pojechać z dużym bagażem doświadczenia i jak najlepiej przygotować się do kolejnego sezonu. to jednak dopiero w sierpniu. 
Teraz skupiamy się na najbliższym meczu.