"Piłkarskie spotkanie" rocznika 2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Pasiewicz
niedziela, 24 lutego 2019 20:55
Udostępnij

Impreza sportowa zorganizowana przez nasz klub w dniu 23.02.2019 pod nazwą "Piłkarskie spotkanie" okazała się sukcesem nie tylko pod kątem organizacji, ale również wyniku sportowego.

Zamiast tradycyjnego turnieju jakie znamy chociaż z cyklu Gryf Cup, tym razem zaprosiliśmy tylko 3 zespoły z rocznika 2007 (WKS Śląska Wrocław, Olimpia Żerniki Wrocławskie i Victoria Świebodzice), rozgrywki było zorganizowane w systemie gry każdy z każdym, mecz i rewanż.
Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy zespół rozegrał 8 spotkań po 10 minut, mając okazje zmierzyć się z każdą drużyną dwukrotnie.
Jako gospodarz imprezy wystawiliśmy dwa zespoły, które o godzinie 9.00 rozpoczęli rywalizację.
Wynik spotkania to 1:0 dla starszych zawodników (2007), drużyna złożona z zawodników rocznika 2008 grała bardzo dzielnie i zapowiedziała, że odegra się w rewanżu.
No kolejne spotkania żadna z drużyny nie musiała długo czekać, ponieważ najdłuższa przerwa w meczach to 20 minut.

0:0/2:1 Victoria Świebodzice

Najlepszy strzelec naszej imprezy to zawodnik drużyny ze Świebodzic, który na swoim kącie zebrał aż 16 bramek, najlepszym bramkarzem został przedstawiciel drużyny z Wrocławia.

Końcowa klasyfikacja:
1. Victoria Świebodzice 17 pkt.
2. Gryf II Świdnica 16 pkt.
3. Gryf I Świdnica 12 pkt.
4. WKS Śląska Wrocław 10 pkt
5. Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 pkt.

Taka forma zawodów sportowych, to ciekawa alternatywy dla tradycyjnych zawodów jakie znamy nawet z naszego podwórka.
Naszym zawodnikom zależą się wielkie brawa, jedna drużyna po nie najlepszym początku zawodów udowodniła, że gra do końca przynosi sukces, w tym wypadku w postaci drugiego miejsca, a zawodnicy drugiego zespołu pokazali, ze wcześniejsze nie najlepsze występy, to już przeszłość.
Tym samym zakończyliśmy sezon imprez zimowych i zaczynamy ostre przygotowania do sezonu!!!

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 07:25