Pierwsze miejsce w Rawa Cup 2019!!! - rocznik 2007/2008. Drukuj Email
sobota, 19 stycznia 2019 15:24
Udostępnij

W dniu dzisiejszym, zawodnicy z połączonych gryp Młodzik i Orlik,  wzięli udział w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską "13" na hali widowiskowo-sportowej w Żarowie.

 

Turniej składał się z 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, po 5 drużyn. Tym razem los przydzielił nas do grupy z takimi drużynami jak:

 

Gryf Świdnica 2:0 Gwarek Wałbrzych
Gryf Świdnica 5:0 AP 13 Ś-ca
Gryf Świdnica 1:0 UKS Marcinowice
Gryf Świdnica 2:1 Silesia Żarów

Wygrywając wszystkie mecze mamy na koncie 12 "oczek" i zajmujemy pierwsze miejsce w grupie!!! W półfinale los przydzielił nam zespół MKS Karolina Jaworzyna Śląska, po ciężkich bojach, niewykorzystanych sytuacjach z obu stron i lekkim rozluźnieniu na tarczy wychodzi nasz zespół, wygrywając z MKS-em 1:0. I dzięki temu zwycięstwu meldujemy się w finale z zespołem AP Namysłów. Zespół mocno zmotywowany podchodzi do meczu.
Dzięki dobrej współpracy i strzeleniu dwóch bramek przez Bartosza Jaszczurowskiego i Kacpra Sochackiego, wygrywamy cały turniej 2:0. Wielkie zaangażowanie i wola walki pozwoliła na zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju Rawa Cup !!! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe widowisko sportowe.

1. Gryf Świdnica
2. AP Namysłów
3. UKS Marcinowice
4. MKS Karolina Jaworzyna Śląska

Skład: P. Podleśny, J. Kazimierski, D. Patyk, S.Patyk, K. Sochacki, W. Grabowski,
B. Jaszczurowski, F. Łuczak, J. Kosmala, Sz. Pieńkowski.