II Miejsce w Krakowie naszych Orlików. Drukuj Email
Udostępnij

Dobrze zaprezentowała się drużyna Orlików na Turnieju Smoka Wawelskiego. Po udanym występie drużyny Żaków (III miejsce), do Krakowa wybrała się drużyna trenera Janusza.

Na "rozgrzewkę", już w piątek, rozegrała mecz sparingowy z Cracovia Kraków. Mecz rozegrany był "pod balonem", a graliśmy składami siedmioosobowymi. Konfrontacja z "Pasami" była bardzo udana, przez większą część meczu utrzymywał się wynik remisowy dopiero w końcówce spotkania udało nam się wyjść na prowadzenie, wygrywając ostatecznie 5-3.

W sobotę i niedzielę uczestniczyliśmy w rozgrywkach turniejowych. Grupa A, do której trafiliśmy wygraliśmy wszystkie mecze zdobywając 15 pt. z Hutnikiem Kraków (1-0) br Wiktor Jernutowski, Dalin Myślenice (2-0) br. Wiktor. Filip Łuczak,  AP Goal Nowy Sącz (1-0)  br.Wiktor, Garbarnia Kraków (3-2) br. Nikodem Krakowiak, Bartek Grzechynia-2, Wolbromska AP 1-0 (Filip).

W niedzielę trafiamy do Ligi Mistrzów, mając gorący doping licznej grupy kibiców/rodziców, na początek wygrywamy z Pogonią Siedlce 1-0 (br. Szymon Pieńkowski), w następnym meczu remisujemy bezbramkowo z SMS Żywiec, a na koniec turnieju trafiamy na "starych znajomych" z rozgrywek finałowych Tymbarka (drużyna z Rzeszowa została Mistrzem). Aby wygrać turniej musieliśmy pokonać Stal, niestety nie daliśmy rady, ostatecznie przegrywamy spotkanie 5-2 (br. Kuba Kazimierski, Filip). Zwycięzca Turnieju w nagrodę otrzymał voucher na zawody do Duseldorfu.

Drużyna nie tylko korzystała z atrakcji sportowych, ala również zwiedzała krakowski Rynek, Muzeum Lotnictwa, była w parku trampolin oraz basenie.