Cenne zwycięstwo w Witoszowie! Drukuj Email
niedziela, 25 listopada 2018 19:48
Udostępnij

Koniec treningów na świeżym powietrzu, nie oznacza końca rozgrywek i rywalizacji dla drużyny Młodzika.

W niedzielę nasi zawodnicy przystąpili do kolejnego spotkania w lidze Orlika, tym razem przeciwnikiem była drużyna z Witoszowa. 
Mecz rozgrywany na hali u naszych przeciwników w rozmiarach 2 x 20 minut, to cenne doświadczenie i kolejna nauka, która przyda się już 30 grudnia na naszym turnieju Silesian Cup.

Nasz zespół tym razem reprezentowali: Antonio Caretanuto BR, Oliwier Zbroszczyk, Oliwier Łyszczarz, Kacper Sochacki, Kacper Kalinowski, Alan Wajdzik, Wiktor Grabowski, Kacper Mitura, Mikołaj Szpytma.
Warto wspomnieć, że był to chrzest bojowy dla naszego drugiego bramkarza Antonia, który spisywał się świetnie i kilka razy ratował nasz zespół z kłopotów.

W całym spotkaniu byliśmy stroną która przeważała i prowadziła grę, przeciwnik skupił się na szybkich kontrach, które kilka razy były naprawdę groźne. U naszych zawodników widać poprawę w rozgrywaniu piłki na jeden i dwa kontakty, jest większy spokój w defensywie i co najważniejsze duża radość z gry. 
Bramki, które strzeliliśmy, nie były następstwem błędów przeciwnika, tylko efektem dobrze przeprowadzonych sytuacji.

Wyjazd do Witoszowa zaliczamy na 5-, dobra gra chłopaków cieszy rodziców i trenera, lecz jest jeszcze dużo do poprawy. Najważniejsze jednak, że frekwencja na treningach jest na poziomie 90% a takie zaangażowanie musi przynieść pozytywne efekty.