Festynowo-turniejowe potyczki Żaków( 2011, 2012). Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - SMERFY - RADEK SZALECKI
poniedziałek, 15 października 2018 07:11
Udostępnij

W dn. 14 października  nasz klub był organizatorem turnieju piłkarskiego w ramach festynu charytatywnego, który odbył się na obiektach sportowych przy ul. Ułańskiej. Festyn charytatywny miał za cel zebranie środków, które będą przeznaczone na rehabilitację Ksawerego, brata naszego piłkarza. To właśnie było myślą przewodnią piłkarskich potyczek dla Żaków ( 2011, 2012). 
Turniej zaczęli starszaki ( 2011), zaraz potem młodsi( 2012) Przy pięknej pogodzie stawiły się wszystkie kluby naszego miasta. AP 13, Polonia Stal, MKS Polonia Żeńska Akademia Piłkarska i oczywiście Gryf. Mecze był rozgrywane na dwóch boiskach i przebiegały w świetnej atmosferze. Wszystkim osobom biorącym udział w festynie serdecznie dziękujemy( piłkarzom, rodzicom, trenerom, osobom towarzyszącym oraz  organizatorom).