Pacowity weekend Młodzików! Drukuj Email
czwartek, 11 października 2018 08:06
Udostępnij

W najbliższą sobotę (13.10.2018), zagramy kolejny mecz w lidze terenowej młodzika młodszego rozegrają podopieczni trenera Jakuba i Michała, pojadą do Dzierżoniowa żeby zmierzyć się z tamtejszą Lechią.

Zbiórka zawodników na stadionie przy ul. Strumykowej o godzinie 10:20, rozpoczęcie meczu o godzinie 11:00. Po rozegraniu 5 spotkań w lidze, zajmujemy 3 miejsce z dorobkiem 9 oczek (3 zw, 0 rem, 2 por), nasz rywal z Dzierżoniowa znajduje się na 4 miejscu z dorobkiem
7 punktów. Czy zawodnicy reprezentujący barwy Gryfa zdołają pokonać Lechię? Czy gospodarze okażą się być nie gościnni i wyślą nas "na tarczy" do domu? Wszystkiego dowiemy się już w sobotę!

Zapraszamy rodziców do kibicowania naszym zawodnikom.

Później o godzinie 17:30, rozpoczniemy mecz w lidze orlika LZS, naszym rywalem będzie
UKS Marcinowice. Zbiórka Zawodników o godzinie 17:10. Jak dotąd w lidze radzimy sobie znakomicie wygrywając dwa mecze z Bojanicami 11:0 oraz Burkatowem 20:1, czy i tym razem wyjdziemy zwycięsko z meczu? Na tę pytanie poznamy odpowiedź w sobotę!.

JEDNOCZEŚNIE TRENERZY KUBA I MICHAŁ PRAGNĄ PRZYPOMNIEĆ,
ŻE W PIĄTEK TRENING ODBĘDZIE SIĘ NA BOISKU SPORTOWYM PRZY UL. SAPERÓW 27A(PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY) O GODZINIE 17:00 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW :)

HARMONOGRAM TRENINGÓW GR. MŁODZIK ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "HARMONOGRAM TRENINGÓW".