Kolejne dobre występy naszych Młodzików. Drukuj Email
niedziela, 07 października 2018 18:23
Udostępnij

Tym razem obie drużyny grały w roli gospodarzy, pierwsi (młodzik młodszy) na boisko wybiegli już o godz.9.00 i zmierzyli się z AP 13, a po nich o godz.11  (młodzik starszy) zmierzył się z AP Dzierżoniów.

więcej w rozwinięciu.

Gryf-AP 13. 0-4 (0-1). Sam wynik nie jest obiektywny, nasi zawodnicy zagrali naprawdę dobry mecz, chłopcy z drużyny Orlik II i III, przez większą część spotkania toczyliśmy wyrównaną walkę ze starszymi zawodnikami z AP 13, długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Mieliśmy swoje 100% okazje, niestety żadna nie została zamieniona na bramkę. Mimo porażki chłopcy zasłużyli na brawa i pochwały od trenerów.

Skład drużyny. E. Stokłosa, I. Wciórka, J. Satała, P. Witaszczyk, K, Kalinowski, O. Zbroszczyk, M. Haręza, B. Grzechynia, F. Łuczak, A. Wajdzik

Gryf-AP Dzierżoniów 4-2. Mecz na wysokim poziomie sportowym oglądali kibice/rodzice obu drużyn. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście już w drugiej minucie strzelają nam bramkę, reakcja naszej drużyna była odpowiednia, uspokoili grę, a w miarę upływu czasu przeszli do kontroli nad wydarzeniami na boisku. Wyrównującą bramkę zdobył "król pola karnego" Bartek Jaszczurowski, który w polu karnym zachował się jak boiskowy rutyniarz, "oszukał" trzech zawodników i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę wyrównuje stan meczu. Drugą bramkę strzela Szymek Pieńkowski i jest to strzał "stadiony świata" z 20 m. w samo "okienko". Prowadzimy 2:1, drużyna z Dzierżoniowa nie poddaje się, atakuje. W jednej z akcji wypracowuje rzut karny, strzał na nasze szczęście trafia w słupek. Takim wynikiem kończy się 1-sza połowa. Początek drugiej połowy był piorunujący w trzy minuty strzelamy dwie bramki, a ich autorem był Szymek, który pięknymi strzałami z dystansu nie dał szans bramkarzowi. Pod koniec meczu tracimy drugą bramkę. Świetny mecz naszych wszystkich chłopców, miło było oglądać ich zaangażowanie i poziom sportowy. Trzeba też pochwalić przeciwników, którzy poziomem nam nie ustępowali i dzięki temu obie drużyny stworzyły bardzo dobre widowisko.

Skład drużyny: J. Wieczorek, P. Podleśny, S. Patyk, D. Patyk, J. Kazimierski, S. Pieńkowski, N. Krakowiak, M. Szpytma, B. Jaszczurowski, O. Łyszczarz, W. Grabowski