Świetny występ Żaków( r. 2011) w Jaworze. Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - SMERFY - RADEK SZALECKI
sobota, 06 października 2018 15:51
Udostępnij

W słoneczną sobotę, 6 października zagraliśmy turniej w Jaworze. Nasz klub zgłosił dwie drużyny- Gryf I( Kacper, Bartek, Michał, Leon i Brunon) i Gryf II( Bartek, Adam, Kajetan, Wiktor i Bartek).

Oprócz naszego klubu zgłosiły się AKS Strzegom, Duo Soccer Świebodzice i gospodarz JTS Jawor.
Turniej odbył się na dwóch boiskach i przebiegał w przyjaznej atmosferze. Nasza drużyna, Gryf I zdominowała cały turniej, odnosząc bardzo przekonujące zwycięstwa we wszystkich meczach. Natomiast Gryf II walczył bardzo dzielnie , jednak rywale okazali się dziś za mocni. min. w ostatnim meczu drużyna prowadziła już 3-0 a mimo to zremisowała mecz 3-3. Kolejny raz bardzo pożytecznie spędziliśmy czas na świeżym powietrzu. Niebawem czekają nas kolejne turnieje....