Dobre spotkanie młodzika młodszego w Nowicach! Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2018 08:13
Udostępnij

W sobotnie popołudnie, drużyna młodzika młodszego rozegrała mecz z Silesia Żarów na boisku w Nowicach. Bardzo ciekawe spotkanie rozegrali nasi zawodnicy z rocznika 2007 i 2008. Rywalem naszego zespołu byli zawodnicy z Żarowa, mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany. Ciekawa gra z jednej i drugiej strony obfitowała w ciekawe akcje i szanse bramkowe. 
W pierwszej połowie skuteczniejsi okazali się zawodnicy z Żarowa, którzy pokonali dwukrotnie naszego świetnie spisującego się bramkarza Eryka Stokłosa. 
Po przewie i zmianie strony nasi zawodnicy mocno zmotywowani przez trenerów i rodziców od razu biorą się do pracy, po około 10 minutach świetnej gry naszego zespołu wynik na tablicy to już 2:2.
Nasza drużyna zarówno w defensywie jak i ofensywie zagrała na najwyższym poziomie, przejęli inicjatywę, prowadzili grę co pozwoliło na strzelenie dwóch bramek. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Oliwier Zbroszczyk, to on wyprowadził Gryfiaków do remisu. 
Niestety, mecz trwa 60 minut, w końcówce drugiej połowy widać było brak sił, które w pełni wykorzystane zostały na początku drugiej części spotkania. Mimo to nasi zawodnicy nadal walczyli i starali się ze wszystkich sił aby wygrać to spotkanie. Zawodnicy z Żarowa wykorzystali słabszy moment naszego zespołu i strzelili kolejne dwie bramki i wygrali całe spotkanie.
Gratulacje dla drużyny z Żarowa, wielkie podziękowania dla rodziców oraz duże duże brawa dla naszych zawodników, którzy na boisku zostawili całe zdrowie i mnóstwo walki. Oby tak dalej, a wyniki same przyjdą!!!