Ważne informacje obozowe dla grupy Żak III i nie tylko...- R.Szalecki Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - SMERFY - RADEK SZALECKI
wtorek, 14 sierpnia 2018 19:05
Udostępnij

Chciałbym przedstawić kilka informacji związanych z wyjazdem części grupy na obóz i tej grupy, która trenować będzie na miejscu. Przypominam trenujemy przez 2 tygodnie na boisku przy ul. Wodnej w SP 6, w/g harmonogramu: poniedziałek 17.30- 19.00 i środa 16.00-17.30. Najbliższa środa (15.08) jest wolna, ponieważ jest święto i boisko jest zamknięte. Chciałbym przypomnieć o przynoszeniu bidonu z wodą niegazowaną, ponieważ ostatnio jest bardzo ciepło. Na czas mojej nieobecności związanej z wyjazdem na obóz treningi prowadzić będzie trener Michał Walerowicz.
Sprawy obozowe.
Lista najpotrzebniejszych rzeczy do zabrania na obóz jest podana w osobnym artykule.
Ze swojej strony chciałbym rodzicom przekazać dodatkowe informacje:
- proszę o podpisanie( charakterystycznie zaznaczyć) rzeczy, które na obozie u innych się powtarzają, czyli bidony, dresy.
- przed wyjazdem proszę wręczyć mi podpisaną kartkę z najważniejszymi informacjami o dziecku( tylko dla mnie- leki, alergie itp) oraz w podpisanej kopercie pieniądze w małych nominałach, które Państwo dają dzieciom.
- moja grupa nie zabiera telefonów komórkowych- to ważne!!!
- wyjazd w piątek (17.08) o godz 12.30, parking przy zalewie, ul. Polna Droga
- obóz zaczynamy obiadem
- powrót w czwartek (23.08) ok. godz. 11.30- 12.00
- dzieci mogą wziąć na obóz ulubioną maskotkę, książkę, zabawkę.
Jeżeli Państwo będą chcieli o coś dopytać  mnie, bądź np. kierownika obozu( p. Janusz Masnego) proszę o kontakt telefoniczny...