Młodzik| Udany występ młodzików w Głuszycy Drukuj Email
wtorek, 01 maja 2018 18:05
Udostępnij

W dniu dzisiejszym grupa trenerów Jakuba i Michała, rozegrała turniej w Głuszycy upamiętniający wieloletniego trenera i zawodnika Włókniarza. Pana Piotra Wąsika.

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach A i B. Nasza drużyna trafiła do tzw. Grupy Śmierci. Trafiliśmy na dobrze znaną drużynę Piasta Nowa Ruda, Górnika Gorce, Górnika Wałbrzych i MKS Szczawno Zdrój. Mecze trwały 15 minut, pogoda nie przeszkadzała naszym zawodnikom.
Chodź wyniki były różne, to najważniejsza była dobra zabawa! Każdy z zawodników pokazał się z najlepszej strony, w każdym meczu to my przeważaliśmy i prowadziliśmy grę. Brakowało szczęścia w niektórych sytuacjach :) jednak trenerzy są bardzo zadowoleni z postawy zawodników.

Zdjęcia wkrótce....

Dziękuje i zapraszamy na treningi!!!