Weekendowe granie rocznika 2009 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - ŻAK I, II - BARTOSZ PRĘTKI
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 19:18
Udostępnij

28 i 29 kwietnia rocznik 2009 brał udział w turniejach Wołów Cup oraz Deichmann. W sobotę grupa udała się do Wołowa na turniej dla rocznika 2008. Chłopcy mieli powalczyć ze starszymi rówieśnikami, co w czterech meczach dało się zaobserwować. W pierwszym meczu z Zabrzem padł sprawiedliwy remis 2-2. Nasza gra wyglądała nieźle, kilka błędów przełożyło się na utratę bramek ale graliśmy jak równy z równym. Po krótkiej przerwie przyszło nam mierzyć się z zespołem Bumerang Wrocław. Mimo wyniku 1-5 mecz na plus, mieliśmy swoje okazje do zdobycia gola, było kilka składnych ciekawych akcji z naszej strony. Norbi miał pełne ręce roboty i spisywał się bardzo dobrze w bramce. Było to kolejne 20 minut gry co w końcówce wyraźnie dało nam się we znaki. Trzeci mecz był wyraźnie pod dyktando najlepszej ekipy turnieju Parasolu Wrocław Wrocławianie wygrali 6-0 chociaż i tutaj mieliśmy szansę na bramkę honorową:) Naszym następnym rywalem był Śląsk Wrocław. Nasz najlepszy mecz w tym dniu, rywal i my jako jedyni w tym dniu najmłodsi uczestnicy zawodów. Remis 4-4, bardzo cenny meczy pod względem doświadczenia. Rzuty karne wykonujemy bezbłędnie i trafiamy do małego finału, meczu o V miejsce znów z Zabrzem. Tym minimalnie lepszy okazał się rywal choć minimalnie. Wynik 1-2, dobra gra zabrakło trochę szczęścia:) Zdobywamy cenne doświadczenie, przyzwoicie wyprowadzaliśmy piłkę, mieliśmy sporo składnych przemyślanych akcji. Zdobyliśmy bramkę głową. Momenty bardzo dobrego pressingu. BRAWO chłopcy!!!

W niedzielę zespół z trenem Maciejem udał się do Wałbrzycha na mecze kolejnej rundy Deichmana. Graliśmy z Chorwacją (4-3), Danią (2-1) oraz Portugalią (0-7). Bilans 2 zwycięstwa i porażka, trochę sił zabrakło na Portugalię ale w dwóch pozostałych meczach chłopcy prezentowali się dobrze. Ambitny mecz z Chorwacja dał zwycięstwo mimo niekorzystnego wyniku w pierwszej fazie meczu. Również brawo dla chłopaków!!!