WYJAZD NA MECZ DO LUBINA- WAŻNE INFORMACJE. Drukuj Email
piątek, 20 kwietnia 2018 16:10
Udostępnij

W piątek  20.04.2018 wyjeżdżamy na mecz ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań. Wcześniej przed tym meczem rocznik 2009 i 2008 rozegrają mecze sparingowe z rówieśnikami Akademii Zagłębia. Z tego powodu wyjeżdżamy  o różnych godzinach.

O GODZ.16:30 WYJAZD DZIECI I RODZICÓW/OPIEKUNÓW KTÓRZY GRAJĄ MECZE

O GODZ. 18:20 WYJAZD TYLKO NA MECZ EKSTRAKLASY

W ROZWINIĘCIU PODZIAŁ NA AUTOBUSY I WIĘCEJ INFORMACJI.

 

 

WYJAZD Z PARKINGU PRZY STAROSTWIE POWIATOWYM W ŚWIDNICY (ul. M.C Skłodowskiej)    GODZ. 16:30

 

lp IMIĘ NAZWISKO AUTOBUS NR GODZ WYJAZDU
1 Joanna Bartosik 1 16:30
2 Marcin Bizon 1 16:30
3 Marcin Brania 1 16:30
4 Bartek Brania 1 16:30
5 ŁUKASZ BRYK 1 16:30
6 MAREK BRYK 1 16:30
7 Hubert Charuży 1 16:30
8 Norbert Charuży 1 16:30
9 Robert Charuży 1 16:30
10 Artur Dawid 1 16:30
11 Rafał Dawid 1 16:30
12 Izabela Dawid 1 16:30
13 Mikołaj Dzięgielowski 1 16:30
14 Eryk Goczling 1 16:30
15 Adam Goczling 1 16:30
16 Bartosz Grzechynia 1 16:30
17 Paulina Grzechynia 1 16:30
18 Tomasz Grzechynia 1 16:30
19 Michał Haręza 1 16:30
20 Zuzanna Haręza 1 16:30
21 Marta Haręza 1 16:30
22 Dariusz Haręza 1 16:30
23 Samuel Jacek 1 16:30
24 Jolanta Jacek 1 16:30
25 Jakob Kosmala 1 16:30
26 ŁUKASZ Kosmala 1 16:30
27 Piotr Krawczyk 1 16:30
28 Magdalena Krawczyk 1 16:30
29 Julia Krawczyk 1 16:30
30 Katarzyna Lizak 1 16:30
31 Oliwier Łyszczarz 1 16:30
32 Waldemar Łyszczarz 1 16:30
33 SZYMON MRZYGŁÓD 1 16:30
34 RADOSŁAW MRZYGŁÓD 1 16:30
35 ANNA MRZYGŁÓD 1 16:30
36 Julek MRZYGŁÓD 1 16:30
37 Kinga Nowicka 1 16:30
38 Szymon Nowicki 1 16:30
39 Krzysztof Orzechowski 1 16:30
40 Marek Orzechowski 1 16:30
41 Tomasz Parkitny 1 16:30
42 Marcin Podfigórny 1 16:30
43 Roman Podfigórny 1 16:30
44 Mateusz Politański 1 16:30
45 Marek Politański 1 16:30
46 Wktor Rybka 1 16:30
47 Wiktor Szustak 1 16:30
48 JAROSŁAW Szustak 1 16:30
49 Oliwier Zbroszczyk 1 16:30
50 Marcin Zbroszczyk 1 16:30
51 Jakub Zienkiewicz 1 16:30
52 Bartosz Zienkiewicz 1 16:30

WYJAZD Z PARKINGU PRZY STAROSTWIE POWIATOWYM W ŚWIDNICY (ul. M.C Skłodowskiej)    GODZ. 16:30


lp IMIĘ NAZWISKO GODZ WYJAZDU
1 Kacper Kalinowski BUS 16:30
2 Jakub Kazimierski BUS 16:30
3 Karolina Kot BUS 16:30
4 Nikodem Krakowiak BUS 16:30
5 Renata Krakowiak BUS 16:30
6 Filip Łuczak BUS 16:30
7 Jolanta Łuczak BUS 16:30
8 Janusz Masny BUS 16:30
9 Sebastian Patyk BUS 16:30
10 Damian Patyk BUS 16:30
11 Aleksandra Patyk BUS 16:30
12 Szymon Pieńkowski BUS 16:30
13 Grzegorz Pieńkowski BUS 16:30
14 Bartosz Pieńkowski BUS 16:30
15 Patryk Podleśny BUS 16:30
16 Bożena Stankiewicz BUS 16:30

 

WYJAZD Z PARKINGU PRZY STAROSTWIE POWIATOWYM W ŚWIDNICY (ul. M.C Skłodowskiej)    GODZ. 18:30


lp IMIĘ NAZWISKO AUTOBUS NR GODZ WYJAZDU
1 Magdalena Brońka 2 18:20
2 Jerzy Brzostowski 2 18:20
3 Jerzy Brzostowski 2 18:20
4 Jerzy Buchta 2 18:20
5 Adam Chodyniecki 2 18:20
6 Jarosław Chodyniecki 2 18:20
7 Monika Dach 2 18:20
8 Piotr Folcik 2 18:20
9 Wiktor Folcik 2 18:20
10 Jakub Klichowski 2 18:20
11 Krystian Knapik 2 18:20
12 Daria Knapik 2 18:20
13 Przemysław Knapik 2 18:20
14 Dariusz Kośkiewicz 2 18:20
15 Kacper Kośkiewicz 2 18:20
16 Marceli Kośkiewicz 2 18:20
17 Alan Kwiatkowski 2 18:20
18 Daniel Legan 2 18:20
19 Patryk Luka 2 18:20
20 Dariusz Makowski 2 18:20
21 Mariusz Matyjak 2 18:20
22 Adrian Matyjak 2 18:20
23 Kacper Mitura 2 18:20
24 Wojciech Młynarski 2 18:20
25 Marcin Naleśnik 2 18:20
26 Marysia Oberman 2 18:20
27 Damian Oberman 2 18:20
28 Wojciech Oberman 2 18:20
29 Jakub Pasiewicz 2 18:20
30 Michał Rybarczyk 2 18:20
31 Andrzej Swałtek 2 18:20
32 Beniamin Swałtek 2 18:20
33 Igor Swałtek 2 18:20
34 Jakub Szewczyk 2 18:20
35 Kacper Szewczyk 2 18:20
36 Mikołaj Szpytma 2 18:20
37 Tomasz Szpytma 2 18:20
38 Michał Walerowicz 2 18:20
39 Michał Wróbel 2 18:20
40 Anna Żędzianowska 2 18:20
41 Aleksander Żędzianowski 2 18:20

Bilety zostaną rozdane po przyjeździe do Lubina.

lp IMIĘ NAZWISKO AUTOBUS NR GODZ WYJAZDU
1 Joanna Bartosik 1 16:30
2 Marcin Bizon 1 16:30
3 Marcin Brania 1 16:30
4 Bartek Brania 1 16:30
5 ŁUKASZ BRYK 1 16:30
6 MAREK BRYK 1 16:30
7 Hubert Charuży 1 16:30
8 Norbert Charuży 1 16:30
9 Robert Charuży 1 16:30
10 Artur Dawid 1 16:30
11 Rafał Dawid 1 16:30
12 Izabela Dawid 1 16:30
13 Mikołaj Dzięgielowski 1 16:30
14 Eryk Goczling 1 16:30
15 Adam Goczling 1 16:30
16 Bartosz Grzechynia 1 16:30
17 Paulina Grzechynia 1 16:30
18 Tomasz Grzechynia 1 16:30
19 Michał Haręza 1 16:30
20 Zuzanna Haręza 1 16:30
21 Marta Haręza 1 16:30
22 Dariusz Haręza 1 16:30
23 Samuel Jacek 1 16:30
24 Jolanta Jacek 1 16:30
25 Jakob Kosmala 1 16:30
26 ŁUKASZ Kosmala 1 16:30
27 Piotr Krawczyk 1 16:30
28 Magdalena Krawczyk 1 16:30
29 Julia Krawczyk 1 16:30
30 Katarzyna Lizak 1 16:30
31 Oliwier Łyszczarz 1 16:30
32 Waldemar Łyszczarz 1 16:30
33 SZYMON MRZYGŁÓD 1 16:30
34 RADOSŁAW MRZYGŁÓD 1 16:30
35 ANNA MRZYGŁÓD 1 16:30
36 Julek MRZYGŁÓD 1 16:30
37 Kinga Nowicka 1 16:30
38 Szymon Nowicki 1 16:30
39 Krzysztof Orzechowski 1 16:30
40 Marek Orzechowski 1 16:30
41 Tomasz Parkitny 1 16:30
42 Marcin Podfigórny 1 16:30
43 Roman Podfigórny 1 16:30
44 Mateusz Politański 1 16:30
45 Marek Politański 1 16:30
46 Wktor Rybka 1 16:30
47 Wiktor Szustak 1 16:30
48 JAROSŁAW Szustak 1 16:30
49 Oliwier Zbroszczyk 1 16:30
50 Marcin Zbroszczyk 1 16:30
51 Jakub Zienkiewicz 1 16:30
52 Bartosz Zienkiewicz 1 16:30