Młodzik | Turniej "U sąsiada na boisku" Drukuj Email
niedziela, 25 marca 2018 06:25
Udostępnij

Nasi zawodnicy zakończyli udział w turnieju międzynarodowym w Nowej Rudzie-Słupiec, gdzie zajmujemy 9 miejsce w całym cyklu z 2 punkcikami na koncie...

Dzień I

Rozpoczęliśmy wyjazd od meldunku w hotelu CTS-u obok miejsca rozgrywania meczów. Na miejscu przywitała nas deszczowa pogoda. Po zameldowaniu i odprawie trenera Michała, wyszliśmy podbudowani i pełni nadziei na nadchodzące mecze turniejowe. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Slovan Broumov, w którym bohaterem został Jan Wieczorek, jego gra została doceniona nie tylko przez trenera Michała, ale również trenera z Czech. Wszyscy bez wyjątków zagrali bardzo dobry mecz. Kolejnym rywalem Gryfiaków była drużyna Polonii Bystrzycy Kłodzkiej. Niestety tutaj ulegamy w meczu 1:4 i jedynym strzelcem bramki dla naszej ekipy został Szymon Zaczyński. W trzecim meczu, w nasze szeregi weszło rozluźnienie i przegrywamy wyraźnie z drużyną Orlika Kłodzko 0:6. Widać było, że Gryfiacy nie chcieli się poddać i walczyli do końca.
Czwarty mecz rozegraliśmy, z drużyną MFK Trutnov. W tym meczu chodź grę prowadzili nasi zawodnicy, przegrywamy mecz z późniejszym wygranym turnieju. Po czwartym meczu widać było zmęczenie na twarzach podopiecznych trenera Michała i przegrywamy dwa kolejne mecze (Admira Praha i Piast Nowa Ruda). Po zakończonym turnieju wszyscy udali się na kolację, widać było po pełnych talerzach dzieci, że były bardzo głodne :) Po kolacji udaliśmy się do naszych pokoi, gdzie każdy miał chwilę czasu żeby się przebrać i udaliśmy się na małe zaopatrzenie kibica, przed meczem reprezentacji Polski, ale to nie wszystko... dla jednego z Gryfiaków czekała mała niespodzianka :) jeden z zawodników miał urodziny. Zaskoczony pozytywnie małą imprezą urodzinową, przeszliśmy do oglądania meczu (niestety przegrany 0-1) w przerwie meczu trener postanowił zrobić małe podsumowanie graficzne, chwaląc wszystkich zawodników za ich bardzo dobrą postawę. Po zakończonym meczu wszyscy udali się do pokoju, by odpocząć przed nadchodzącym dniem.

Dzień II

W drugim dniu, każdy mocno zmotywowany udał się na śniadanie. Po śniadaniu, udaliśmy się do hotelu na odprawę, gdzie tr. Michał mówił o współpracy w obronie i ataku. Po odprawie udaliśmy się na pozostałe dwa mecze, pierwszy z Victorią Wałbrzych po doskonałej grze w obronie jak i ataku zremisowaliśmy z Victorią Wałbrzych 0:0, chodź większą szansę na zwycięstwo mieli zawodnicy Gryfa. Aby wpadła bramka brakowało szczęścia ;) drugi mecz po bardzo dobrych 15 minutach gry ulegamy drużynie Baszty Wałbrzych. Po zakończeniu ostatniego meczu wszyscy udali się na krótki odpoczynek do swoich pokojów. Przed obiadem podsumowanie całego meczu, trener chwalił każdego zawodnika za jego postawę na turnieju. Widać, że każdemu zależało na wygraniu, była ogromna walka na meczach :) Po obiedzie i wręczeniu wszystkich nagród opuszczamy Nową Rudę zadowoleni i pełni nadziei przed nadchodzącym meczem ligowym. WIELKIE BRAWA :)

Jan Wieczorek, Mikołaj Szpytma, Wojciech Majka, Alan Kwiatkowski, Michał Rybarczyk, Aleksander Kaczyński, Szymon Zaczyński, Kacper Szewczyk, Kacper Ciak, Michał Wróbel, Krystian Rokosz, Kacper Klęs.