Piłkarskie Święto rocznika 2010 w Żarowie!!! Drukuj Email
niedziela, 11 lutego 2018 05:43
Udostępnij

Od sobotniego poranka, hala w Żarowie zamieniła się arenę zmagań piłkarzy i piłkarek z rocznika 2010 i młodszych. Równo o 8.00 rozpoczęły się rozgrywki na dwóch boiskach zorganizowanych na hali sportowej w Żarowie. Był to kolejny z serii turniej cyklu GRYF CUP 2018, którego organizatorem był nasz klub UKS Gryf Świdnica.
Cała impreza podzielona na dwie sekcję poranną i popołudniową sprawiły, że każda z drużyn rozegrała minimum 7 spotkań po 10 minut. Taki system rozgrywek sprawił, że nie było zbędnego czekania na swój mecz, a zawodnicy i zawodniczki cały czas byli zajęci graniem. Do dyspozycji wszystkich uczestników wydarzenia (zawodników, trenerów i rodziców) czekał słodki i zdrowy poczęstunek przygotowany przez Naszych wspaniałych rodziców i sponsorów, którzy zawsze dbają i pomagają nam w przygotowaniu imprez.
Turniej był wyjątkowy z jeszcze jednego powodu, mianowicie wszyscy zawodnicy i zawodniczki wygrali ten turniej! Każda drużyna wystąpiła na środek hali, otrzymała złote medale, dyplomy oraz pamiątkowy puchar i co najważniejsze wielkie brawa od rodziców i innych drużyn. Cała impreza przebiegła sprawnie co pokazują liczby... z naszego klubu wystąpiło blisko 30 zawodników i zawodniczek, którzy podzieleni na 3 zespoły godnie reprezentowali barwy naszego klubu.
W pierwszej sekcji udział wzięło 8 zespołów ze Świdnicy, Wałbrzycha, Kłodzka, Bolesławic, Strzegomia i Świebodzic druga sekcja, popołudniowa to już 10 zespołów!!!
W jedno popołudnie udało zorganizować się turniej dla 18 zespołów, które rozegrały mnóstwo spotkań i jak sami relacjonowali świetnie i pysznie się z nami bawili :)
Małymi kroczkami zbliżamy się do zakończenia sezonu zimowego i turniejów halowych, co nie oznacza, że cykl Gryf Cup już się kończy... W najbliższą niedziele w Żarowie powalczą zawodnicy z rocznika 2006, oj będzie się działo!!!
Za sobotnie Piłkarskie Święto wielkie podziękowania dla małych zawodniczek i zawodników, rodziców "pracusiów" którzy przygotowali i pomagali wydawać pyszności, sponsorów bez których nie dali byśmy organizować imprez na tak wysokim poziomie i trenerom, którzy trochę dołożyli się do tego święta!!!

Widzimy się już wkrótce na kolejnych Gryf Cup - ach!!!