Rawa Cup 2018 - 7 miejsce Orlika II Drukuj Email
sobota, 10 lutego 2018 16:08
Udostępnij

W sobotę podopieczni trenera Michała i Jarka rozegrali turniej dla rocznika 2007, organizowany przez Akademię Piłkarską " Trzynastka" Świdnica. Nasze orliki zajęły 7 miejsce w turnieju.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn. W systemie grupowym 5/5. Nasza ekipa trafiła do grupy B. Przegrywając 0:1 z Pogonią Pieszyce, 0:3 Łużyce Lubań, oraz zwycięstwo z AP 13 Świdnica 1:0. Zdobyte 3 punkty pozwoliły na zajęcie 4 miejsca w grupie. W fazie pucharowej o siódme miejsce podejmowaliśmy zespół z Bolkowa, po nerwowych 10 minutach, nieznacznie wygrywamy 1:0 i dzięki temu zwycięstwu zajmujemy 7 miejsce.

Trener Michał był bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników. Wyniki poszczególnych meczów nie miały takiego znaczenia, jak doskonała gra w obronie, szybka gra podaniami co skutkowało groźnymi sytuacjami bramkowymi, świetna gra techniczna. Pochwały za grę nie płynęły tylko z ust trenera Michała, ale również innych trenerów, co jest budujące i widać, że ciężka praca popłaca na treningach!!! Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

Skład:

⚽ Mikołaj Szpytma,

⚽ Gracjan Zachacz,

Alan Wajdzik, Wiktor Folcik, Wiktor Grabowski, Szymon Stramek, Daniel Legan.