Świdnickie potyczki rocznika 2010! Drukuj Email
sobota, 20 stycznia 2018 20:32
Udostępnij

Hala sportowa na osiedlu Zawiszów, zamieniła się w arenę piłkarskich emocji dla rocznika 2010.

 

Nasz klub reprezentowały dnie drużyny z rocznika 2010.
Składy drużyn: 
GRYF I: B. Drozd, M. Głowacki, W. Szustak, K. Orzechowski, T. Mazurek, M. Starań.

GRYF II:B. Pieńkowski, S. Urbańczyk, J. Mazurek, J. Wojewodzic, J. Kłos, J. sobczyński

Chłopcy zajęli odpowiednio siódmą i ósmą pozycje w turnieju, co z punktu szkoleniowego w naszym klubie jest bez większego znaczenia :) 
Trener Rafał jest bardzo zadowolony z zaangażowania zawodników i postępów jakie zrobili chłopcy w kierunku rozgrywania akcji oraz kontroli piłki i sytuacji w meczu. Oczywiście zdarzyły się błędy, które kosztowały stratę bramek, ale na odnoszenie sukcesów sportowych na największych imprezach świata jeszcze przyjdzie pora. Teraz skupiamy się na zdobywaniu nowego doświadczenia i doskonaleniu umiejętności już nabytych.

Cały turniej uznajemy jak najbardziej na TAK! i czekamy na następne zawody, w których będzie można się sprawdzić z rówieśnikami. 
Wielkie podziękowania dla zawodników, rodziców i trenera za czas, zaangażowanie i świetną zabawę. Na duże brawa zasługuję zawodnik Bartosz Pieńkowski, który pokazał się z bardzo dobrej strony jako obrońca! 

Widzimy się na najbliższym treningu!!!