FERIE FERIE I PO FERIACH! Drukuj Email
piątek, 19 stycznia 2018 17:10
Udostępnij

W dniu dzisiejszym uroczyście zakończyliśmy sportowe ferie z Gryfem.

Od poniedziałku ponad 40 osobowa grupa zawodników i zawodniczek z naszego klubu uczestniczyła w zorganizowanej sportowej półkolonii z Gryfem.

Dla uczestników przygotowana była moc atrakcji, między innymi: wycieczki, zwiedzanie, zajęcia sportowe, różne zabawy i gry w których wszyscy chętnie uczestniczyli. 
Cały tydzień minął bardzo szybko, każdego dnia czas zapełniony był atrakcjami od samego rana do godzin popołudniowych.

Na zajęciach sportowych i wewnętrznym turnieju padł grad pięknych bramek, przetestowaliśmy ogromny plac zabaw na którym nie mieliśmy sobie równych, policzyliśmy z ilu klocków można zbudować samolot amerykańskiego prezydenta, ustanowiliśmy nowe rekordy prędkości na lodzie i zbudowaliśmy najlepsze maszyny z klocków LEGO.

Podsumowując ten krótki lecz intensywny okres, trenerzy są bardzo zadowoleni z zachowania i podejścia uczestników na półkolonii, ponieważ udało się zrealizować cały program, w każdym miejscy byliśmy na czas, a dzieciaki były mega zaangażowane w przygotowane dla nich atrakcje.

Zebrane doświadczenie zarówno dla dzieciaków i trenerów napewno zaowocuje na przyszłe wyjazdy, obozy i kolonie, teraz został jeszcze tydzień odpoczynku od szkoły... ale nie odpoczynku od piłki :)
Harmonogram zajęć jest dostępny na naszej stronie, wszystkich zapraszamy do zajęć i widzimy się na najbliższych turniejach i trenigach!