IV miejsce orlików na turnieju w Marcinowicach Drukuj Email
niedziela, 10 grudnia 2017 11:41
Udostępnij

W sobotę drużyna orlików II rozegrała turniej mikołajkowy w Marcinowicach organizowanym przez AP Step Marcinowice. Podopieczni trenerów Jarka i Michała zajęli 4 miejsce.

więcej w rozwinięciu...

 

 

W turnieju brało udział 8 ekip: Gryf Świdnica, Akademia piłkarska Marcinowice I, Akademia piłkarska Marcinowice II, Herkules Bojanice, Błękitni Komorów, Akademia piłkarska Świdnica I, Akademia piłkarska Świdnica II oraz Polonia/Stal Świdnica. Drużyny podzielone były na grupy A i B.
Nasza ekipa trafiła do grupy "B" , gdzie naszymi rywalami były drużyny AP Marcinowice II, AP Świdnica I oraz Błękitni Komorów. Poniżej wyniki w grupie

1. Gryf Świdnica 1:0 Błękitni Komorów (Adam Chodyniecki)
2. Gryf Świdnica 0:0 AP Marcinowice II 
3. Gryf Świdnica 1:8 AP Świdnica I (Jakub Klichowski)

Z 4 punktami na koncie chłopcy zajęli 2 miejsce w grupie i awansowali do grupy mistrzowskiej (Liga Mistrzów). Tutaj już czekały na ciężkie mecze z rywalami, chodź bardzo wyrównane... Poniżej wyniki grupy "Ligi Mistrzów"

1. Gryf Świdnica 1:4 Polonia/Stal Świdnica (Miłosz Wodarz)
2. Gryf Świdnica 0:0 AP Świdnica I
3. Gryf Świdnica 1:6 AP Marcinowice I (Beniamin Wądołowski)

Ostatecznie nasza drużyna z jednym punktem zajęła 4 miejsce w Lidze Mistrzów (4 miejsce w turnieju). Należą się gratulacje dla naszej ekipy za dzielną walkę do końca, i otarcie się o "podium"  Trzeba pamiętać, że to nie wyniki są najważniejsze, ale radość z gry i zabawa.
Bo warto przypomnieć, że to był turniej mikołajkowy i każdy z chłopców otrzymał prezent od mikołaja :)

Skład: Antoni Zawalich, Szpytma Mikołaj, Wajdzik Alan, Chodyniecki Adam, Wodarz Miłosz, Klichowski Jakub, Zachacz Gracjan, Wądołowski Beniamin, Folcik Wiktor, Szewczyk Jakub.

Wielkie gratulacje i oby najwięcej takich turniejów. :)