WIELKIE TURNIEJOWE GRANIE W ROCZNIKU 2010 Drukuj Email
sobota, 25 listopada 2017 19:55
Udostępnij

W dniu 25.11.2017 w Świdnicy odbyły się kolejne zawody spod marki GRYF CUP.

Tym razem do rywalizacji przystąpiły zespoły w roczniku 2010. Nasz klub reprezentowały 3 drużyny, które spisały się na złoty medal, który otrzymali wszyscy zawodnicy po zakończonych zawodach.

Warto zauważyć, że dzisiejszy turniej dla wielu zawodników z naszego klubu był debiutem  w tego typu imprezie. Co ważne według trenerów bardzo udanym. Pozostałe dwa zespoły z meczu na mecz wchodziły na wyższy poziom, czego wynikiem była efektowna i efektywna gra zawodników, którzy po 10 minutowych meczach schodzili całkowicie zmęczeni, zgrzani ale co najważniejsze zadowoleni. 
Dzisiejszy turniej był wyjątkowo z jeszcze jednego powodu, ponieważ wszystkie 7 zespołów, grających w systemie każdy z każdym okazało się być zwycięzcami!

Wielkie podziękowania dla rodziców za doping, który po strzeleniu debiutanckiej bramki zespołu Gryf III było słychać w całym mieście :) oraz za nieocenioną, doskonale zorganizowana i jak się okazało pyszną pomoc w turniejowym barze. Ciasta, babeczki, tosty i wiele innych zdrowych posiłków przygotowanych przez rodziców naszych zawodników okazały się strzałem w dziesiątkę!.

Wielkie DZIĘKI za rywalizacje FAIR PLAY dla wszystkich przyjezdnych drużyn i widzimy się na następnym turnieju!!!