Tymbark- rocznik 2008 rozgrywki powiatowe. Drukuj Email
czwartek, 02 listopada 2017 20:01
Udostępnij

Świetnie spisały się wszystkie trzy  drużyny występujące w turnieju eliminacyjnym  "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarka. Najmłodsi (Żaki-r 2009) dzielnie stawiali czoła starszym drużynom, kończąc rozgrywki na ćwierćfinale, po konkursie rzutów karnych. Orliki III- również zaskoczył pozytywnie, wygrywając w rozgrywkach grupowych m.in z drużyną SP6 (Polonia-Stal).

W ćwierćfinale nasza drużyna pokonała po dramatycznych rzutach karnych ekipę z AKS Strzegom. W półfinale Orlik III przegrał z Orlikiem I. Gdyby los nie skojarzył obu ekip w półfinale, może obie nasze drużyny walczyłyby w Wielkim Finale. Trzecią nasza drużyna Orlik I, wygrała wszystkie mecze i tym samym awansowała do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę 2018r. Przypominamy, że wcześniej rocznik 2010 (trener R. Świdurski) awansował również do rozgrywek wojewódzkich. Mamy o co grać, zwycięzcy rozgrywek wojewódzkich zagrają na Stadionie Narodowym.

składy drużyn:

Żak I: K.Grzybowski, W.Jernutowski, B.Brania, M.Podfigórny, N.Charuży, Sz.Mrzygłód, Ł.Łęcki, K.Zienkiewicz, F.Kołakowski.

Orlik I: H. Charuży, N. Krakowiak, J. Kazimierski, M.Haręza, F. Łuczak, Sz. Pieńkowski, S. Patyk, D. Patyk, P. Podleśny

Orlik III. A.Zawalich, D.Studziński, I. Wciórka, B. Cygan, B. Grzechynia, P.Witaszczyk, M.Cichowicz, D. Komorowski, A. Netkowski, J. Satała, W. Wyszyński

Żak I: K.Grzybowski, W.Jernutowski, B.Brania, M.Podfigórny, N.Charuży, Sz.Mrzygłód, Ł.Łęcki, K.Zienkiewicz, F.Kołakowski.

Orlik I: H. Charuży, N. Krakowiak, J. Kazimierski, M.Haręza, F. Łuczak, Sz. Pieńkowski, S. Patyk, D. Patyk, P. Podleśny

Orlik III. A.Zawalich, D.Studziński, I. Wciórka, B. Cygan, B. Grzechynia, P.Witaszczyk, M.Cichowicz, D. Komorowski, A. Netkowski, J. Satała, W. Wyszyński