TYMBARK-Awans rocznika 2010 do finałów wojewódzkich. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
czwartek, 26 października 2017 20:05
Udostępnij

26.10.2017r na obiekcie Orlika przy PSP nr 6 odbyły się powiatowe eliminacje „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” w kategorii wiekowej U - 8 (rocznik 2010). Drużyna prowadzona przez trenera Rafała Świdurskiego awansowała do rozgrywek wojewódzkich.

 

 

Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny Gryfa Świdnica. Oprócz gryfiaków wystąpiły również dwie drużyny Polonii Stali Świdnica. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Drużyna Gryfa II Świdnica zajęła czwarte miejsce przegrywając swoje mecze kolejno z: Polonią I Świdnica 0-5, Gryfem I Świdnica 0-12 i Polonią II Świdnica 1-2. Mimo niekorzystnych wyników zawodnicy zaprezentowali niesamowitą wolę walki i ambicję, a przede wszystkim zebrali bezcenne doświadczenie meczowe, które będzie procentowało w przyszłości. Drużyna Gryfa I Świdnica zajęła pierwsze miejsce wygrywając kolejno z: Polonią II Świdnica 11-0, Gryfem II Świdnica 12-0 i Polonią I Świdnica 2-1. Młodzi piłkarze Gryfa I wykazali się niesamowitą ochotą do gry, ambicją i wolą walki. Podczas turnieju zaprezentowali sporo ciekawych zagrań indywidualnych  oraz fantastycznych akcji zespołowych. Pierwsze miejsce w tym turnieju oznacza, że wiosną Gryf I Świdnica wystąpi w dolnośląskim finalu turnieju „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” GRATULACJE!!!

Gryf I Świdnica wystąpił w składzie Bartosz Drozd Michał Głowacki Mateusz Politański Wiktor Szustak Aleksander Banaś Krzysztof Orzechowski Mateusz Staroń Gryf II Świdnica wystąpił w składzie: Jan Mazurek Tomasz Mazurek Jan Wojewodzic Michał Magierowski Gracjan Chachoń Jacek Sobczyński Sebastian Urbańczyk

Poprawiony: piątek, 27 października 2017 17:07