Remis Orlików II Drukuj Email
niedziela, 22 października 2017 08:57
Udostępnij

Wczoraj rozegraliśmy kolejną kolejkę ligi orlika, tym razem zremisowaliśmy z Kłosem Lutomia 4:4 (2:0).

Bramki dla naszej drużyny strzelali:

⚽⚽Adam Chodyniecki, ⚽ Wiktor Folcik ⚽ Mikołaj Szpytma

Niestety i w tym meczu naszej drużynie zabrakło skuteczności, kilka dogodnych sytuacji niewykorzystanych przez Adasia, Wiktora G. Byliśmy przez cały mecz stroną przeważającą na boisku co do przerwy skutkuje prowadzeniem 2:0. Po zmianie stron wkradło się w nasze szeregi przed wczesne rozluźnienie i Lutomia doprowadza do remisu 2:2, jednak w swoje ręce bierze Mikołaj i wykorzystuje nieuwagę bramkarza i trafia na 3:2. Niestety po zmianach Lutomia wyszła na prowadzenie 3:4, jednak szczęśliwie piłkę w ostatnich minutach do siatki pakuje Wiktor Folcik i mecz kończy się wynikiem 4:4.

Skład: Daniel L, Mikołaj Sz, Szymon S, Alan W, Adam C,

Wiktor G, oraz Wiktor F, Miłosz W, Beniamin W, Jakub Sz, Michał W