DEICHMANN-info dla grup Żak I i Żak III Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 07:14
Udostępnij

Zgodnie z harmonogramem, w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze mecze. W rozwinięciu trener podaje szczegółowe informacje dotyczące Turnieju. Harmonogram i skład drużyn: UWAGA NASTĄPIŁA ZMIANA GODZIN ZBIÓRKI:

Harmonogram gier:

NIEDZIELA - 30 KWIETNIA 2017

KATEGORIA U9

9:30 POLSKA - URUGWAJ
9:30 PERU (Żak III tr  J. Masny) - NIGERIA
9:30 NIEMCY - MEKSYK
9:30 CZECHY – CHORWACJA (smerf 3-tr B. Prętki)

9:55 BELGIA (Żak III tr Janusz Masny) – ANGLIA

10:20 IRLANDIA - POLSKA
10:20 URUGWAJ – PERU
10:20 NIGERIA - NIEMCY

10:20 MEKSYK – CZECHY                                                                                                                                             10:45 10:45 ANGLIA – CHORWACJA
10:45 BELGIA – URUGWAJ

11:10 NIGERIA - CZECHY
11:10 FINLANDIA - IRLANDIA
11:10 JAPONIA - PERU
11:10 BELGIA – NIEMCY

11:35 FINLANDIA - CHORWACJA
11:35 JAPONIA – MEKSYK                                                                                                                                         12:00 IRLANDIA – ANGLIA                                                                                                                                            12:25 FINLANDIA - BELGIA
12:25 JAPONIA - IRLANDIA

KATEGORIA U11

12:00 NIEMCY - SAN MARINO
12:25 WALIA  (Żak II tr J. Kozioł)- NIEMCY
12:50 WALIA - SAN MARINO

PONIEDZIAŁEK 1 MAJA – GRY NA 2 BOISKACH

KATEGORIA U9 9:00 PARAGWAJ (Żak I tr J.Masny) PORTUGALIA

10:15 FRANCJA – PARAGWAJ

11:30 PARAGWAJ – HOLANDIA

KATEGORIA U11
9:25 PARAGWAJ (Żak I tr. J. Masny) – DANIA

11:05 HISZPANIA – PARAGWAJ


11:55 WŁOCHY - PARAGWAJ



DRUŻYNA Paragwaj U-9  Zbiórka  w poniedziałek1 maja o godz. 8:30


1 Charuży Hubert
2 Haręza Michał
3 Kazimierski Jakub
4 Kosmala Jakob
5 Krakowiak Nikodem
6 Łuczak Filip
7 Patyk Damian
8 Patyk Sebastian
9 Pieńkowski Szymon
10 Podleśny Patryk
11 Kołakowski Franciszek
12 Zienkiewicz Jakub

DRUŻYNA Belgii U-9  Zbiórka w niedzielę 30 kwietnia o godz. 9;20
1 Cygan Błażej
2 Grzechnia Bartek
3 Gut Daniel
4 Cichowicz Michał
5 Netkowski Olek
6 Satała Kuba
7 Studziński Dawid
8 Wciórka Igor
9 Witaszczyk Patryk
10 Wyszyński Wojtek
11 Komorowski Daniel



DRUŻYNA  PERU  U-9 Zbiórka w niedzielę 30 kwietnia o godz. 8:50
1 Duszyński Szymon
2 Kłos Kacper
3 Kruszyński Filip
4 Mierzwa Grzegorz
5 Nitsch Kuba
6 Papierz Oliwier
7 Trzeciak Sebastan
8 Wiecheć Rafał
9 Zawalich Antek
10 Zych Oskar





Drużyna PARAGWAJ U-11 Zbiórka w poniedziałek  1 maja  o godz. 8:50
1 Dawid Artur
2 Delfel Aleksander
3 Łyszczarz Oliwier
4 Urbański Szymon
5 Hołdys Hubert
6 Kalinowski Kacper
7 Majka Wojciech
8 Radwański Wojciech
9 Wicher Jan
10 Zbroszczyk Oliwier
11