Obozy sportowe

Informacje o zbliżających się imprezach.Zawody w Jaworze r. 2009 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
środa, 29 stycznia 2020 19:29
Udostępnij

W sobotę 1 lutego mamy okazję sprawdzić się w Jaworze. Zbiórka w Jaworze od 14:10 ( do 14:00 ma potrwać turniej młodszej grupy) zawody zaczniemy o 14:40 lub szybciej jak wszyscy będą gotowi.Koniec ok 18. Sala przy ul. Wieskiej 5 (za stacja Orlen).Zabieramy nowe stroje,owoc,baton,wode.Powolani:Grzybowski, Skoczyński, Cugier, Bryk, Orzechowski, Rapczyński, Brania. Proszę potwierdzić obecność.

 
Ferie z Gryfem w Świdnicy dla dzieci w wieku 6 - 12 lat - 390 zł/os Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
środa, 18 grudnia 2019 08:15
Udostępnij

Koszt  - 390 zł/ osoba,
Płatność:
I rata - do 17.01.2020 r.- 100 zł,
II rata -  do 05.02.2020 r. - 290 zł

Zajęcia od godziny 7.00 do godziny 16.00.
Kontakt  507 095  526

 

 

W cenie turnusu

 • opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej Gryf Świdnica
 • warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
 • zajęcia sportowe (hala sportowa)
 • turniej piłki nożnej - Hala Zawiszów,
 • wyjście do kina Cinema 3D
 • wyjście na lodowisko
 • wyżywienie 2 posiłki
 • wyjazd do Aquaparku
 • wyjazd do Explora Park
 • sala zabaw Cinema Fun
 • gry i zabawy
 • strefa Playstation
 • ubezpieczenie
 
Obóz sportowy LATO 2013 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
poniedziałek, 14 stycznia 2013 10:06
Udostępnij

W ramach przygotowań do organizacji wyjazdu na letni obóz sportowy Gryf Świdnica poniżej zamieszczamy link do pobrania deklaracji uczestnictwa dla zawodników klubu. Terminowe dostarczenie wypełnionej deklaracji jest niezbędnym elementem rekrutacji na wyjazd.
Aby pobrać deklaracje w formacie pdf - > kliknij tutaj

 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 7 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
czwartek, 23 sierpnia 2012 05:26
Udostępnij

Z dziennika obozowego, środa 22.08.2012 r.

To już ostatnia relacja z życia obozowiczów. Dzień obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji. Pierwszą z nich był poranny deszcz, który zmusił młodszych zawodników do treningów halowych. Kolejną był turniej piłkarski gimnazjalistów organizowany przez GOSiR w Twardogórze. Trener Krygier wystawił 3 drużyny  naszych trampkarzy. Zajęliśmy I, II i V miejsce! Wszyscy otrzymali słodki poczęstunek, najlepsi bidony. Dla wszystkich frajdą było wieczorne wyjście na pizzę.

Obóz dobiega końca, ale my z pakowaniem się nie spieszymy, ponieważ rozważamy przedłużenie pobytu do soboty Read more. Podsumowując: dużo trenowaliśmy, ćwiczyliśmy kondycję fizyczną i wytrzymałość. Dodatkowo zdobyliśmy kilka nowych umiejętności, np. ścielenie łóżka, pranie garderoby, sprzątanie ze stołu.  Pani w kuchni dbała o nas wyśmienicie, serwując nam m.in. pierogi, naleśniki, schabowe i przepyszne zupy – jedzenie jak u Mamy! Wracamy do domu, więc Kochani Rodzice przygotujcie się! Komputery znowu się zaczerwienią!

Oczywiście uruchamiamy poobozową wymianę rzeczy znalezionych w swoich walizkach. Wymiana rozpocznie się na najbliższych treningach w następnym tygodniu. Do zobaczenia w Świdnicy Uśmiech.

Więcej…
 
Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 6 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
środa, 22 sierpnia 2012 05:30
Udostępnij

Z dziennika obozowego, wtorek 21.08.2012 r.

Dzisiejsze poranne treningi podobały się wszystkim. Trenerzy przygotowali ciekawe zestawy ćwiczeń z wykorzystaniem wielu przyrządów. W nagrodę każda grupa wiekowa rozegrała wewnętrzne gierki. Super. Po południu trampkarze spotkali się w towarzyskim meczu z juniorami Lotnika Twardogóra. Bohaterem naszej drużyny został „Krycha”, strzelając honorową bramkę. Pozostali na basenie poza stałymi punktami, wzięli udział w konkursie skoku w dal. Kochani Rodzice – kończą się fundusze! A po wczorajszych porządkach jakoś dziwnie nic nie zostało.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3