Orlik II - turniej w Świebodzicach (tuż za podium) Drukuj Email
niedziela, 20 stycznia 2019 18:45
Udostępnij

Świetnie rozpoczęli turniej w Świebodzicach zawodnicy grupy Orlik II. W pierwszych trzech meczach zgromadziliśmy 9 punktów w następnych już tak dobrze nie było, mimo dobrej gry pozostałe mecze wygrali przeciwnicy.

 

Na turnieju zameldowało się osiem drużyn, które rozegrały po siedem spotkań (każdy z każdym). Dzięki dobrej postawie naszych zawodników do końca turnieju graliśmy o miejsce na podium, mieliśmy doskonałe sytuacje do zdobycia bramek, stwarzaliśmy wiele składnych akcji  ale bramek nie było. Jeszcze na minutę przed końcem ostatniego meczu byliśmy na trzecim miejscu... ale to przeciwnicy cieszyli się ze zwycięstwa i miejsca na podium.

Ostateczna kolejność i wyniki naszej drużyny.

1.Fair Play   (1-0)

2. AP Dzierżoniów (0-1 br. Dawid Studziński)

3. A.S Krzeszów (1-0)

4. GRYF

5. Due Soccer Świebodzice (0-2 br. Filip Kruszyński, Wojtek Wyszyński)

6. Victoria Świebodzice (1-0)

7. A.P Champions II Świebodzice (1-0)

8. A.P Champions I Świebodzice (0-1 Daniel Komorowski)

skład drużyny: P. Witaszczyk, D. Studziński, F. Kruszyński, D. Komorowski, R. Wiecheć, M. Cichowicz, O. Papierz, W. Wyszyński