TURNIEJ GRYF CUP rocznik 2004-zapowiedź Drukuj Email
Turnieje Gryf CUP - Informacje
czwartek, 26 lutego 2015 10:37
Udostępnij

W najbliższą niedzielę w hali sportowej przy gimnazjum w Żarowie (Piastowska 10) odbędzie się 19 edycja turnieju piłkarskiego z cyklu "Gryf Cup", tym razem dla chłopców z rocznika 2004. Zapowiada się wysoki poziom rozgrywek z udziałem: Chojnika Jelenia Góra, UKP Zielona Góra, Parasola Wrocław, AS Milicz, Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, Orlika Kłodzko, Pogoni Pieszyce oraz MKS Polonii-Stali Świdnica.

Przebieg Rozgrywek w rozwinięciu

 

Turnieju Halowej Piłki Nożnej Gryf Cup 2014/2015
w kategorii wiekowej U-11 (zawodnicy rocznika 2004)
Żarów, 28/02/2015

Grupa A

Polonia Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce
Parasol Wrocław
Orlik Kłodzko

 

Grupa B

Górnik Nowe Miasto
Akademia Sportu Milicz
Chojnik Jelenia Góra
UKP Zielona Góra

Rozgrywki grupowe - po nich pucharowe - po 12 minut!

Proszę o przygotowanie list zawodników przed pierwszym meczem - przewidziano nagrody indywidualne

przebieg rozgrywek grupowych

01

g 09:00

Polonia Stal Świdnica
- Pogoń Pieszyce

02

g 09:14

Górnik Nowe Miasto
- Akademia Sportu Milicz

03

g 09:28

Parasol Wrocław
- Orlik Kłodzko

04

g 09:42

Chojnik Jelenia Góra
- UKP Zielona Góra

05

g 09:56

Pogoń Pieszyce
- Parasol Wrocław

06

g 10:10

Akademia Sportu Milicz
- Chojnik Jelenia Góra

07

g 10:24

Polonia Stal Świdnica
- Orlik Kłodzko

08

g 10:38

Górnik Nowe Miasto
- UKP Zielona Góra

09

g 10:52

Polonia Stal Świdnica
- Parasol Wrocław

10

g 11:06

Górnik Nowe Miasto
- Chojnik Jelenia Góra

11

g 11:20

Pogoń Pieszyce
- Orlik Kłodzko

12

g 11:34

Akademia Sportu Milicz
- UKP Zielona Góra
przebieg rozgrywek pucharowych
13 g 11:48 1-sze m Gr A
mecz 13
4-te m Gr B
14 g 12:02 2-gie m Gr B
mecz 14
3-cie m Gr A
15 g 12:16 2-gie m Gr A
mecz 15
3-cie m Gr B
16 g 12:30 1-sze m Gr B
mecz 16
4-te m Gr A
17 g 12:44 pokonany w meczu 13
mecz 17
pokonany w meczu 14
18 g 12:58 pokonany w meczu 15
mecz 18
pokonany w meczu 16
19 g 13:12 zwycięzca meczu 13
półfinał
zwycięzca meczu 14
20 g 13:26 zwycięzca meczu 15
półfinał
zwycięzca meczu 16
21 g 13:40 pokonany w meczu 17
o 7-m pokonany w meczu 18
22 g 13:54 zwycięzca meczu 17 o 5-m zwycięzca meczu 18
23 g 14:08 o 3-m
24 g 14:22 FINAŁ

Klasyfikacja Końcowa: