HARMONOGRAM TRENINGÓW W CZASIE FERII Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Informacje dla zawodników
środa, 29 sierpnia 2012 08:11
Udostępnij

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA FERIE 10-21 LUTY
Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Skrzat Patryk Łuka Marek Orzechowski poniedziałek 16:30-18:00 Sala Sportowa III LO
środa 16:30-18:00 Sala Sportowa III LO
Żak I Marek Orzechowski poniedziałek 16:00-17:30 Sala Sportowa ZSM
czwartek 16:00 – 17:30 Sala Sportowa ZSM
Żak II Maciej Masny poniedziałek 16:30-18:00 Sala Sportowa III LO
środa 16:30-18:00 Sala Sportowa III LO
Orlik I Bartosz Prętki poniedziałek 16:00 - 17:30 STADION OSIR
środa 17:30 - 19:00 ORLIK UL.JODŁOWA
Orlik II Rafał Świdurski poniedziałek 16:00 – 17:30 Sala Sportowa ZSM
czwartek 16:00 – 17:30 Sala Sportowa ZSM
Młodzik I Janusz Masny poniedziałek 17:30-19:00 STADION OSIR
czwartek 17:00-18:30 Hala Sportowa Witoszów Dolny
Młodzik II Janusz Masny poniedziałek 16:00 – 17:30 STADION OSIR
czwartek 16:00 – 17:30 Hala Sportowa Witoszów Dolny
Trampkarz Jakub Pasiewicz poniedziałek 17:30-19:00 STADION OSIR
środa 18:30 – 20:00 Sala Sportowa ZSM
JUNIOR Rafał Świdurski, Przemysław Malczyk poniedziałek INFORMACJA U TRENERÓW 17-21.2020 OBÓZ W OSTRZESZOWIE
wtorek
środa
czwartek
piątek
ODDZIAŁ PASTUCHÓW Rafał Pierkowski poniedziałek 17:00 – 20:00 Sala Gimnastyczna przy SP w Pastuchowie
środa 17:00 – 20:00
BRAMKARZE Wojciech Wierzbicki TRENINGÓW NA FERIE NIE MA

 

Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf I i II Bartek Prętki asystenci Maciej Masny, Damian Stec poniedziałek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
środa 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf III Radek  Szalecki asystent Szymon Dembowski środa 16.30-18.00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
piątek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Bartek Kulig wtorek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
czwartek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak III i IV Janusz Masny, Mateusz Wierciński, Marek Orzechowski wtorek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało poniedziałek 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska