GRYF CUP U-13 Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Nasze Turnieje
piątek, 14 grudnia 2012 06:30
Udostępnij

W sobotę 15 grudnia 2012 r. odbył się kolejny z cyklu organizowanych przez UKS GRYF Świdnica turniejów halowej piłki nożnej. Tym razem do sportowej rywalizacji stanęły drużyny kategorii U-13 (zawodnicy rocznika 2000 i młodsi). Zawody odbyły się w hali sportowej w Witoszowie Dolnym koło Świdnicy.

Turniej udany organizacyjnie, sportowo na przyzwoitym i w miarę wyrównanym poziomie. Niezaprzeczalni liderzy rozgrywek grupowych i półfinałów: Polonia Środa Śląska oraz Victoria Wałbrzych w finale zaprezentowali świetny, dynamiczny i pełen emocji mecz, którego zwycięzcą jak również triumfatorem całych zawodów okazała się ekipa ze Środy Śląskiej. Serdecznie gratulujemy.

Występ gryfiaków podsumować można lakonicznym : szału nie było.....
Na uznanie, jednakowoż zasłużyła drużyna Gryf II trenera Marcina Karasia, która dzięki determinacji i woli walki pokonała w bezpośrednim pojedynku kolegów z Gryfa I i wyprzedziła ich zajmując 5 -te miejsce w końcowej klasyfikacji  Brawo.

Poniżej klasyfikacja końcowa oraz tabele wyników:


Tabela końcowa
1 Polonia Środa Śląska
2 Victoria Wałbrzych
3 Nysa Kłodzko
4 Lechia Dzierżoniów
5 Gryf II Świdnica
6 Gryf I Świdnica
7 FC Academy Wrocław
8 Polonia Wrocław

 

Grupa I
Gryf I Świdnica
Baszta Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów
Polonia Wrocław
Polonia Środa Śląska



Faza grupowa

Wynik
Gryf I Świdnica ---------------- Baszta Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów 3 – 0 Polonia Wrocław
Gryf I Świdnica 2 – 5 Polonia Środa Śląska
Baszta Wałbrzych ---------------- Polonia Wrocław
Gryf I Świdnica 2 – 3 Lechia Dzierżoniów
Polonia Środa Śląska ---------------- Baszta Wałbrzych
Baszta Wałbrzych ---------------- Lechia Dzierżoniów
Gryf I Świdnica 2 – 0 Polonia Wrocław
Lechia Dzierżoniów 1 – 5 Polonia Środa Śląska
Polonia Środa Śląska 2 – 0 Polonia Wrocław


Klasyfikacja w grupie

Drużyna Punkty Bramki
Polonia Środa Śląska 9
Lechia Dzierżoniów 6
Gryf I Świdnica 3
Polonia Wrocław 0









Grupa II
Gryf II Świdnica
Victoria Wałbrzych
FC Academy Wrocław
Orzeł Ząbkowice
Nysa Kłodzko



Faza grupowa

Wynik
Gryf II Świdnica 0 -2 Victoria Wałbrzych
FC Academy Wrocław ---------------- Orzeł Ząbkowice
Gryf II Świdnica 0 -2 Nysa Kłodzko
Victoria Wałbrzych ---------------- Orzeł Ząbkowice
Gryf II Świdnica 1 – 1 FC Academy Wrocław
Nysa Kłodzko 0 – 4 Victoria Wałbrzych
Victoria Wałbrzych 4 – 0 FC Academy Wrocław
Gryf II Świdnica ---------------- Orzeł Ząbkowice
FC Academy Wrocław 1 – 3 Nysa Kłodzko
Nysa Kłodzko ---------------- Orzeł Ząbkowice




Klasyfikacja w grupie
Drużyna Punkty Bramki
Victoria Wałbrzych 9

Nysa Kłodzko 6
Gryf II Świdnica 1 1 – 5
FC Academy Wrocław 1 2 – 8



 

Faza finałowa


Mecz o 9 miejsce
5 miejsce grupa I Wynik 5 miejsce grupa II
--------------------------- ---------------- -----------------------------------



Mecz o 7 miejsce
4 miejsce grupa I Wynik 4 miejsce grupa II
Polonia Wrocław 1 – 1 (2 – 3) FC Academy Wrocław



Mecz o 5 miejsce
3 miejsce grupa I Wynik 3 miejsce grupa II
Gryf I Świdnica 0 – 1 Gryf II Świdnica



Półfinał A
1 miejsce grupa I Wynik 2 miejsce grupa II
Polonia Środa Śląska 3 – 0 Nysa Kłodzko



Półfinał B
2 miejsce grupa I Wynik 1 miejsce grupa II
Lechia Dzierżoniów 2 – 4 Victoria Wałbrzych



Mecz o 3 miejsce
przegrany półfinału A Wynik przegrany półfinału B
Nysa Kłodzko 2 – 1 Lechia Dzierżoniów



Finał
wygrany półfinału A Wynik wygrany półfinału B
Polonia Środa Śląska 4 – 2 Victoria Wałbrzych