GRYF CUP U-10 Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Nasze Turnieje
niedziela, 18 listopada 2012 18:23
Udostępnij

Dopełnieniem sportowego weekendu będzie niedzielny turniej halowej piłki nożnej organizowany przez Gryf Świdnica. W niedzielę 25 listopada 2012 w Hali Sportowej w Witoszowie k/Świdnicy spotkają się drużyny w kategorii U-10.
Ci chłopcy liczą na Państwa doping. ZAPRASZAMY !!!

szczegóły w rozwinięciu

„GRYF CUP” HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI URODZONYCH W 2002 ROKU I MŁODSZYCH

 

Miejsce turnieju: Witoszów Hala sportowa Gimnazjum w Witoszowie

Organizator: Gryf Świdnica- trenerzy Mariusz Krupczak (606304012) Sebastian Ratajczak(601854924)

Data turnieju: 25 listopada(niedziela) 2012, Przyjazd drużyn godzina 8.30

Przepisy gry: obowiązują przepisy gry w piłkę nożną halową

Ilość zawodników: drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników, gramy systemem 1+4

Czas gry: mecz trwa 12 minut, gramy systemem każdy z każdym w grupie a następnie o miejsca 1-10, w przypadku równej ilości punktów decyduje: bezpośredni mecz, stosunek bramek, liczba bramek strzelonych

Nagrody: Miejsca I-IV otrzymują okolicznościowe puchary

Obowiązuje startowe w wysokości 140 zł płatne przed rozpoczęciem turnieju


Grupa I Grupa II
Gryf I Świdnica Gryf II Świdnica
Lechia Dzierżoniów Baszta Wałbrzych
Javoria Jawor Olimpijczyk Wałbrzych
Górnik Wałbrzych Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice Victoria Wałbrzych

Harmonogram rozgrywek

 

Godzina

Mecz

Wynik

9.00-9.12

Gryf I Świdnica– Lechia Dzierżoniów

 

9.13-9.25

Gryf II Świdnica– Baszta Wałbrzych

 

9.26-9.38

Javoria Jawor – Górnik Wałbrzych

 

9.39-9.51

Olimpijczyk Wałbrzych – Bielawianka Bielawa

 

9.53-10.05

Gryf I Świdnica – Victoria Świebodzice

 

10.06-10.18

Gryf II Świdnica – Victoria Wałbrzych

 

10.19-10.31

Lechia Dzierżoniów – Javoria Jawor

 

10.32-10.44

Baszta Wałbrzych - Olimpijczyk Wałbrzych

 

10.45-10.57

Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice

 

10.59-11.11

Bielawianka Bielawa – Victoria Wałbrzych

 

11.12-11.24

Gryf I Świdnica - Javoria Jawor

 

11.25-11.37

Gryf II – Olimpijczyk Wałbrzych

 

11.38-11.50

Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych

 

11.51-12.03

Baszta Wałbrzych – Bielawianka Bielawa

 

12.04-12.16

Javoria Jawor – Victoria Świebodzice

 

12.17-12.29

Olimpijczyk Wałbrzych – Victoria Wałbrzych

 

12.30-12.42

Gryf I Świdnica – Górnik Wałbrzych

 

12.43-12.55

Gryf II Świdnica – Bielawianka Bielawa

 

12.56-13.08

Lechia Dzierżoniów – Victoria Świebodzice

 

13.09-13.21

Baszta Wałbrzych – Victoria Wałbrzych

 

13.22-13.34

Mecz o IX miejsce

 

13.35-13.47

Mecz o VII miejsce

 

13.48-14.00

Mecz o V miejsce

 

14.01-14.13

Mecz o III miejsce

 

14.14-14.26

Mecz o I miejsce

 

 

Około 14.30 rozdanie nagród