Obóz sportowy Twardogóra 2012 Drukuj Email
Ogłoszenia klubowe - Obozy sportowe
czwartek, 21 czerwca 2012 13:36
Udostępnij

Przypominamy, iż ostateczny termin wpłat całości należności za udział w obozie sportowym Gryfa w Twardogórze -  655 zł,  mija 13.07.2012.
Szczegóły dotyczące organizacji wyjazdu zostaną podane na łamach naszego serwisu. W rozwinięciu lista uczestników.

lp Nazwisko i Imię lp Nazwisko i Imię lp Nazwisko i Imię
1. Adamski Mateusz 33. Jaszczak Jakub 65. Olipra Kacper
2. Bednarz Maciej 34. Jaworski Jakub 66. Olszewski Kacper
3. Białas Jakub 35. Kasprzak Damian 67. Orzechowski Daniel
4. Bieniasz Marcin 36. Klemiński Eryk 68. Orzechowski Michał
5. Bober Damian 37. Koczut Jan 69. Partyczny Kamil
6. Broś Kacper 38. Kolon Paweł 70. Paździora Karol
7. Cielemięcki Radosław 39. Komar Kacper 71. Piła Dominik
8. Czabanowski Michał 40. Konstanty Hubert 72. Plichta Michał
9. Czarny Paweł 41. Krupczak Szymon 73. Podbielski Mateusz
10. Cząstka Maksymilian 42. Krzyszkowski Rafał 74. Podgórski Maciej
11. Czochara Kornel 43. Kurowski Ksawery 75. Pojasek Michał
12. Depta Remigiusz 44. Kurzeja Wojciech 76. Rajca Igor
13. Dereń Kamil 45. Lechniuk Damian 77. Romaniuk Dawid
14. Dulemba 46. Lelas Adrian 78. Sałata Łukasz
15. Dzamaras Patryk 47. Lempart Nicolas 79. Sebastiański Wojciech
16. Dziurbacz Dawid 48. Lepak Szymon 80. Somala Michał
17. Firczyk Maciej 49. Leśniak Mateusz 81. Sosnowski Dominik
18. Florian Piotr 50. Leśniak Oskar 82. Staniszewski Jakub
19. Gaździński Mateusz 51. Majewski Norbert 83. Starzak Piotr
20. Gerus Łukasz 52. Makówka Maciej 84. Supran Fabian
21. Gerus Michał 53. Matuszkiewicz Mikołaj 85. Szczepaniuk Kacper
22. Gonek Szymon 54. Mazanka Maciej 86. Szczęśniak Daniel
23. Gorzelski Filip 55. Mazanka Paweł 87. Ślepokura Mateusz
24. Górski Szymon 56. Mazur Hubert 88. Tomaszewski Maciej
25. Górzny mateusz 57. Mikulski Grzegorz 89. Tragarz Fabian
26. Gruszczyński Jakub 58. Młynarski Patryk 90. Trzciński Mateusz
27. Hanc Dawid 59. Mozalewski Jacek 91. Trzciński Szymon
28. Hrynacz Patryk 60. Mozalewski Wojciech 92. Zakrzewski Marcin
29. Impert Piotr 61. Myrta Robert 93. Zalewski Bolesław
30. Iwanio Filip 62. Niedziałkowski Bartłomiej 94. Zalewski Jasiu
31. Jagieła Krystian 63. Norkiewicz Kacper 95. Żądło Rafał
32. Jajko Paweł 64. Nowaczyński Igor 96 Żukowski Marcel

 

 

 


Nazwisko i Imię
1. Adamski Mateusz
2. Bednarz Maciej
3. Białas Jakub
4. Bieniasz Marcin
5. Bober Damian
6. Broś Kacper
7. Cielemięcki Radosław
8. Czabanowski Michał
9. Czarny Paweł
10. Cząstka Maksymilian
11. Czochara Kornel
12. Depta Remigiusz
13. Dereń Kamil
14. Dzamaras Patryk
15. Dziurbacz Dawid
16. Firczyk Maciej
17. Florian Piotr
18. Gaździński Mateusz
19. Gonek Szymon
20. Gorzelski Filip
21. Górski Szymon
22. Górzny mateusz
23. Gruszczyński Jakub
24. Hanc Dawid
25. Hrynacz Patryk
26. Impert Piotr
27. Iwanio Filip
28. Jagieła Krystian
29. Jajko Paweł
30. Jaszczak Jakub
31. Jaworski Jakub
32. Kasprzak Damian
33. Klemiński Eryk
34. Koczut Jan
35. Kolon Paweł
36. Konstanty Hubert
37. Krupczak Szymon
38. Krzyszkowski Rafał
39. Kurowski Ksawery
40. Kurzeja Wojciech
41. Lechniuk Damian
42. Lempart Nicolas
43. Lepak Szymon
44. Leśniak Mateusz
45. Leśniak Oskar
46. Majewski Norbert
47. Makówka Maciej
48. Matuszkiewicz Mikołaj
49. Mazanka Maciej
50. Mazanka Paweł
51. Mazur Hubert
52. Mikulski Grzegorz
53. Młynarski Patryk
54. Mozalewski Jacek
55. Mozalewski Wojciech
56. Myrta Robert
57. Niedziałkowski Bartłomiej
58. Norkiewicz Kacper
59. Nowaczyński Igor
60. Olipra Kacper
61. Olszewski Kacper
62. Orzechowski Daniel
63. Orzechowski Michał
64. Partyczny Kamil
65. Paździora Karol
66. Piła Dominik
67. Plichta Michał
68. Podbielski Mateusz
69. Podgórski Maciej
70. Romaniuk Dawid
71. Sałata Łukasz
72. Sebastiański Wojciech
73. Somala Michał
74. Somala Michał
75. Sosnowski Dominik
76. Staniszewski Jakub
77. Starzak Piotr
78. Supran Fabian
79. Szczepaniuk Kacper
80. Szczęśniak Daniel
81. Ślepokura Mateusz
82. Tomaszewski Maciej
83. Tragarz Fabian
84. Trzciński Mateusz
85. Trzciński Szymon
86. Trzyna Tomasz
87. Zakrzewski Marcin
88. Zalewski Bolesław
89. Zalewski Jasiu
90. Żądło Rafał
91. Żukowski Marcel