Silesian Winter CUP 2010 - "MEDIATOR CUP" rocznik 1999 Drukuj Email
Silesian CUP - Silesian CUP - historia
poniedziałek, 27 grudnia 2010 00:00
Udostępnij

Mediator CUP 2010MEDIATOR CUP zaiinaugurował rozgrywki VII edycji Turnieju Silesian Winter CUP 2010. Trenerzy  Sebastian Ratajczak oraz Marcin Karaś ze swoimi ekipami rocznika 1999 byli gospodarzy tej fazy zawodów.

Nie brakowało emocjonujących i stojących na wysokim poziomie piłkarskim spotkań. W rezultacie najcenniejszy puchar za pierwsze miejsce w Turnieju został wręczony przez Pana Krzysztofa Wierzęcia z Mediator Group SA zawodnikom drużyny Gryf I prowadzonej przez trenera Sebastiana Ratajczaka.


Wielkie gratulacje !!!
Tutaj można obejrzeć kilka zdjęć.

 

Lista drużyn

Grupa A                                                    Grupa B

Gryf II Świdnica                                                  Gryf I Świdnica

Victoria Wałbrzych                                          Górnik Wałbrzych

FC Academy Wrocław                                        Rodło Opole

Podokręg NYSA                                                    Top Talent Wrocław

Lechia Dzierżoniów                                             Czarni Otmuchów


Plan rozgrywek - wyniki

L.p. Godz. Grupa Mecz Wynik
1 09:00 A Gryf II Świdnica – Victoria Wałbrzych 0:2
2 09:12 B Gryf I Świdnica – Górnik Wałbrzych 2:0
3 09:24 A FC Academy Wrocław – Podokręg NYSA 3:0
4 09:36 B Rodło Opole – Top Talent Wrocław 1:0
5 09:48 A Lechia Dzierżoniów – Victoria Wałbrzych 1:2
6 10:00 B Czarni Otmuchów – Górnik Wałbrzych 0:0
7 10:12 A Podokręg NYSA – Gryf II Świdnica 4:0
8 10:24 B Rodło Opole – Gryf I Świdnica 0:2
9 10:36 A FC Academy Wrocław – Lechia Dzierżoniów 1:0
10 10:48 B Top Talent Wrocław - Czarni Otmuchów 0:1
11 11:00 A Podokręg NYSA – Victoria Wałbrzych 0:0
12 11:12 B Rodło Opole – Górnik Wałbrzych 0:0
13 11:24 A FC Academy Wrocław – Gryf II Świdnica 2:0
14 11:36 B Top Talent Świdnica – Gryf I Świdnica 0:1
15 11:48 A Podokręg NYSA - Lechia Dzierżoniów 1:3
16 12:00 B Rodło Opole – Czarni Otmuchów 2:1
17 12:12 A FC Academy Wrocław – Victoria Wałbrzych 0:2
18 12:24 B Top Talent Wrocław - Górnik Wałbrzych 0:1
19 12:36 A Lechia Dzierżoniów – Gryf II Świdnica 3:1
20 12:48 B Czarni Otmuchów – Gryf I Świdnica 0:1
21 13:00 5A – 5B Gryf II Świdnica - Top Talent Wrocław 0:3
22 13:12 4A – 4B Podokręg NYSA - Czarni Otmuchów 1:0
23 13:24 1A – 2B Victoria Wałbrzych - Rodło Opole 3:1
24 13:36 1B – 2A Gryf I Świdnica - FC Academy Wrocław 1:0
25 13:48 3A – 3B Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych 2:0 (karne)
26 14:00 O III miejsce Rodło Opole - FC Academy Wrocław 3:1 (karne)
27 14:12 FINAŁ Victoria Wałbrzych - Gryf I Świdnica 0:1

 

Tabele rozgrywek grupowych

Grupa A – 1999 Gryf II Świdnica Victoria Wałbrzych FC Academy Wrocław Podokręg Nysa Lechia Dzierżoniów Punkty Bramki Miejsce
Gryf II Świdnica X 0 : 2
0 : 2
0 : 4
1 : 3
0
1 - 11
V
Victoria Wałbrzych 2 : 0
X
2 : 0
0 : 0
2 : 1
10
6 - 1
I
FC Academy Wrocław 2 : 0
0 : 2
X
1 : 0
1 : 0
9
6 - 2
II
Podokręg NYSA 4 : 0
0 : 0
0 :3
X
1 : 3
4
5 - 6
IV
Lechia Dzierżoniów 3 : 1
1 : 2
0 : 1
3 : 1
X
6
7 - 5
III

 

Grupa B – 1999 Gryf I Świdnica Górnik Wałbrzych Rodło Opole Top Talent Wrocław Czarni Otmuchów Punkty Bramki Miejsce
Gryf I Świdnica X
2 : 0
2 : 0
1 : 0
1 : 0
12
6 - 0
I
Górnik Wałbrzych 2 : 0
X
0 : 0
1 : 0
0 : 0
5
1 - 2
III
Rodło Opole 0 : 2
0 : 0
X
1 : 0
2 : 1
7
3 - 3
II
Top Talent Wrocław 0 ; 1
0 : 1
0 : 1
X
0 : 1
0
0 - 4
V
Czarni Otmuchów 0 : 1
0 : 0
1 : 2
1 : 0
X
4
2 - 3
IV

Klasyfikacja końcowa

  1. Gryf I ŚwidnicaMediator CUP 2010
  2. Victoria WałbrzychMediator CUP 2010
  3. Rodło OpoleMediator CUP 2010
  4. FC Academy WrocławMediator CUP 2010
  5. Lechia Dzierżoniów
  6. Górnik Wałbrzych
  7. Podokręg Nysa
  8. Czarni Otmuchów
  9. Top Talent Wrocław
  10. Gryf II Świdnica

Nagrody indywidualne

  • Najlepszy Strzelec Turnieju - Dawid Rudnik - Podokręg Nysa
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju - Szymon Tragarz - Gryf I ŚwidnicaMediator CUP 2010
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju - Szymon Stec - Gryf I Świdnica