Deichmann Minimistrzostwa - Startujemy! Drukuj Email
czwartek, 12 kwietnia 2018 10:09
Udostępnij

Rozgrywki Deichmann "Minimistrzostwa 2018" organizowane przez stowarzyszenie "Kocham Sport", startują  15 kwietnia. Nasz klub będzie reprezentowało 7 drużyn!
Wszystkim zawodnikom życzymy wspaniałej zabawy, radości z gry i pozytywnych emocji, wyniki ... nie są najważniejsze!!!

W rozwinięciu lista uczestników i dodatkowe informację.

 

http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-9/Wa%C5%82brzych/Aktualno%C5%9B%C4%87/10670

KAT U7 - Paragwaj (Żak III R. Szalecki)
KAT U9 - Austria, Belgia ( Żak I i II B. Prędki, M. Masny), Paragwaj (Żak IV R. Świdurski)
KAT U11 - Austria, Belgia,(Orlik III), Paragwaj (Orlik I) J. Masny, A. Walaś

KATEGORIA U7 – BOISKO 5

9:00 POLSKA – JAMAJKA
9:25 CHORWACJA – ARGENTYNA
9:55 POLSKA – ARGENTYNA
10:20 CHORWACJA – JAMAJKA
10:50 POLSKA – CHORWACJA
11:20 JAMAJKA – ARGENTYNA


KATEGORIA U9 - BOISKA 1,2,3,4

9:00
BOISKO 1 FRANCJA – PORTUGALIA
BOISKO 2 AUSTRIA – CHORWACJA
BOISKO 3 BELGIA – JAMAJKA
BOISKO 4 ANGLIA – NIGERIA

9:25
B1 IRLANDIA – POLSKA
B2 PARAGWAJ – HISZPANIA
B3 DANIA – ARGENTYNA
B4 SENEGAL – FINLANDIA

9:50
B1 FRANCJA – BELGIA
B2 AUSTRIA – NIGERIA
B3 ANGLIA – CHORWACJA
B4 PORTUGALIA – JAMAJKA

10:15
B1 IRLANDIA – HISZPANIA
B2 POLSKA – PARAGWAJ
B3 DANIA – FINLANDIA
B4 ARGENTYNA – SENEGAL

10:40
B1 FRANCJA – NIGERIA
B2 ANGLIA – PORTUGALIA
B3 AUSTRIA – BELGIA
B4 CHORWACJA – JAMAJKA

11:05
B1 IRLANDIA – FINLANDIA
B2 POLSKA – SENEGAL
B3 PARAGWAJ – ARGENTYNA
B4 HISZPANIA – DANIA

11:55
BOISKO 4
PORTUGALIA - POLSKA

 

KATEGORIA U11 - BOISKA 1,2,3,4

11:30
BOISKO 1 POLSKA – CHORWACJA
BOISKO 2 DANIA – AUSTRIA
BOISKO 3 PARAGWAJ – FINLANDIA
BOISKO 4 FRANCJA – SAN MARINO

11:55
B1 HOLANDIA – HISZPANIA
B2 BELGIA – PORTUGALIA
B3 ARGENTYNA – SENEGAL

12:20
B1 POLSKA – AUSTRIA
B2 CHORWACJA – DANIA
B3 PARAGWAJ – FRANCJA
B4 FINLANDIA – FRANCJA

12:45
B1 CZECHY – HOLANDIA
B2 HISZPANIA – ARGENTYNA
B3 PORTUGALIA – SENEGAL

13:10
B1 POLSKA – SAN MARINO
B2 CHORWACJA – FRANCJA
B3 DANIA – PARAGWAJ
B4 AUSTRIA – FINLANDIA

13:35
B1 CZECHY – BELGIA
B2 HOLANDIA – ARGENTYNA
B3 HISZPANIA – PORTUGALIA
B4 SENEGAL – CZECHY

14:00
B1 BELGIA - PORTUGALIA

 

 

Kat. U7


1. Polonia Stal Świdnica – Meksyk
2. Polonia Stal Świdnica – Irlandia
3. AP Dzierżoniów – Polska
4. AP 13 Świdnica – Jamajka
5. Victoria Wałbrzych – Chorwacja
6. Gryf Świdnica – Paragwaj
7. Football Academy Wałbrzych – Włochy
8. Kamiennogórska Akademia Piłkarska – Holandia
9. Górnik Nowe Miasto – Argentyna
10. Górnik Wałbrzych – Urugwaj
11. Młode Wilki – Austria
12. AP FUTGOL Czarny Bór - Czechy

 

Kat. U9


1. Polonia Stal Świdnica – Irlandia
2. AP Dzierżoniów – Polska
3. Duo Soccer – Brazylia
4. Dragon Miszkowice – Walia
5. Dragon Miszkowice – Turcja
6. AP 13 Świdnica – Jamajka
7. AP 13 Świdnica – Nigeria
8. AP 13 Świdnica – Senegal
9. Victoria Świebodzice – Francja
10. Victoria Wałbrzych – Chorwacja
11. Baszta Wałbrzych - Hiszpania
12. Baszta Wałbrzych – Dania
13. Baszta Wałbrzych - Anglia
14. Gryf Świdnica – Austria
15. Gryf Świdnica – Belgia
16. Gryf Świdnica - Paragwaj
17. Orlik Kłodzki – Portugalia
18. Football Academy Wałbrzych – Włochy
19. Football Academy Wałbrzych – Grecja
20. Kamiennogórska Akademia Piłkarska – Holandia
21. Kamiennogórska Akademia Piłkarska – Wybrzeże Kości Słoniowej
22. Kamiennogórska Akademia Piłkarska – Indie
23. Górnik Nowe Miasto – Argentyna
24. Górnik Nowe Miasto – Finlandia
25. Górnik Wałbrzych – Urugwaj
26. Młode Wilki – Australia
27. AP FUTGOL Czarny Bór – Czechy
28. Boguszów – Niemcy

 

Kat. U11


1. AP Dzierżoniów – Polska
2. Victoria Wałbrzych – Chorwacja
3. Victoria Wałbrzych – Holandia
4. Baszta Wałbrzych – Hiszpania
5. Baszta Wałbrzych - Dania
6. Gryf Świdnica – Austria
7. Gryf Świdnica – Belgia
8. Gryf Świdnica – Paragwaj
9. Orlik Kłodzki – Portugalia
10. Football Academy Wałbrzych – Włochy
11. Kamiennogórska Akademia Piłkarska - Wybrzeże Kości Słoniowej
12. Kamiennogórska Akademia Piłkarska - Indie
13. Kamiennogórska Akademia Piłkarska – Sri Lanka
14. Górnik Nowe Miasto – Argentyna
15. Górnik Nowe Miasto – Finlandia
16. Górnik Nowe Miasto – Francja
17. Mieroszowska Akademia Piłkarska – Szwecja
18. Młode Wilki – Australia
19. AP FUTGOL Czarny Bór – Czechy
20. AP 13 Świdnica – Senegal
21. AP 13 Świdnica – Sana Marino