Terenowa Liga Młodzika-inauguracja na szóstkę. Drukuj Email
niedziela, 08 kwietnia 2018 21:00
Udostępnij

Od wysokiego zwycięstwa (6-0) rozpoczęli rozgrywki w Terenowej Lidze Młodzika, zawodnicy z grupy Orlik I. W sobotę wygrali, po dobrej grze w Bielawie z tamtejszą Bielawianką.

więcej w rozwinięciu.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

Bartek Jaszczurowski-2, Damian Patyk, Oliwier Łyszczarz, Filip Łuczak oraz bramka samobójcza. Każdy występujący zawodnik zaprezentował się z dobrej strony. Przez cały mecz byliśmy drużyną dominującą, prowadzącą grę, stwarzaliśmy wiele przemyślanych akcji ale bramki padły dopiero po przerwie. Wynik na początku drugiej połowy "otworzył" Bartek Jaszczurowski, który zdobył bramkę strzałem głową. Następne składne akcje przyniosły kolejne bramki strzelone przez Damiana, Oliwiera, Filipa i ponownie Bartka.  Następny mecz już w środę z Lechią Dzierżoniów.

Skład drużyny. Hubert Charuży, Artur Dawid, Danian Patyk, Wojciech Majka, Kuba Kazimierski, Sebastian Patyk, Szymon Pieńkowski, Nikodem Krakowiak, Bartrk Jaszczurowski, Patryk Podleśny, Oliwier Łyszczarz, Filip Łuczak, Kacper Kalinowski.