Sparing Młodzik Drukuj Email
czwartek, 05 kwietnia 2018 20:35
Udostępnij

W dniu dzisiejszym, nasi zawodnicy w ramach treningu rozegrali mecz kontrolny

W Pszennie na boisku miejscowego Cukrownika, odbył się sparing który składał się z trzech kwart po 25 minut. Takie rozwiązanie dało możliwość przekazania większej ilości wskazówek dla zawodników w przerwach między kwartami.
Naszej drużynie takie rozwiązanie przypadło do gustu, ponieważ z kwarty na kwartę chłopcy grali coraz lepiej, co doprowadziło do kontrolowania meczu w ostatnie jego części.
Wszyscy powołani zawodnicy zmierzyli się z różnymi pozycjami i zadaniami na boisku, dodatkowo zebraliśmy kolejne cenne doświadczenia. Wynik sparingu 1:2 dla Cukrownika, ale jak wiem wszyscy w grze kontrolnej wynik jest mało ważny, co potwierdzają trenerzy.
Cieszyć może to, że zawodnicy stwarzają więcej przemyślanych, zaplanowanych i szybkich akcji oraz dobrze grają w obronie. Oczywiście przed Nami jeszcze bardzo dużo pracy, ale dobrze wiedzieć, że idziemy prawidłowym torem.

W dniu jutrzejszym o godzinie 17:30 trening poprowadzi Trener Michał.

Za dzisiaj wielkie dzięki i do pracy, do pracy!!!