Piłkarze Gryfa wśród nagrodzonych świdnickich sportowców. Drukuj Email
środa, 28 marca 2018 07:14
Udostępnij

Prezydent Miasta Świdnica corocznie przyznaje nagrody wyróżniającym się świdnickim sportowcom, za szczególne osiągnięcia. Docenieni zostali zawodnicy Gryfa- drużyna Orlików z rocznika 2008.

W roku 2017 wyróżniona grupa zawodników zwyciężyła w finale wojewódzkim turnieju pod nazwą "Deichmann-Mini Mistrzostwa-ostatecznie drużyna zajęła bardzo wysokie 6 miejsce w ogólnopolskim finale, wygrała eliminacje i wzięła udział w finale Klubowych Mistrzostw Polski na stadionie Legii Warszawa, ponadto drużyna kilkakrotnie zajmowała wysokie miejsca na prestiżowych imprezach. Trenerami drużyny są Janusz Masny oraz Aleksander Walaś.

W miesiącu kwietniu, podczas sesji Rady Miejskiej, nagrody z rąk pani Prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej nagrody otrzymają:
Hubert Charuży , Michał Haręza, Kuba Kazimierski, Jakob Kosmala, Franciszek Kołakowski, Nikodem Krakowiak, Filip Łuczak, Sebastian Patyk, Damian Patyk, Patryk Podleśny, Szymon Pieńkowski, Jakub Zienkiewicz
Gratulujemy wyróżnionym zawodnikom, a wszystkim Gryfiakom życzymy sukcesów. Pragniemy nadmienić, że jest to już kolejna drużyna Gryfa wyróżniona przez władze miasta. Mamy nadzieję, że w przyszłości doczekamy się podobnych nagród.
więcej na stronach www: ws-24.pl oraz um.swidnica.pl