GRYF CUP -ROCZNIK 2008-W SOBOTĘ 2 GRUDNIA. Drukuj Email
czwartek, 30 listopada 2017 22:49
Udostępnij

Kolejny turniej Gryf Cup, tym razem dla rocznika 2008, zostanie rozegrany w Żarowie w sobotę 2 grudnia. Do hali przy ulicy Piastowskiej 10 wstawi się 10 drużyn. NKS Start Namysłów, GKS Sparta Rudna, UKS Lechia Dzierżoniów, AP 13 Świdnica (I i II), Orlik Kłodzko, FA Wałbrzych(i i II) oraz Gryf Świdnica (I i II). Zbiórka zawodników o godz. 8.00.

 

 

Zabieramy: Buty na halę, czarne spodenki, czerwone getry, koszulkę w pasy, bidon, drugie śniadanie, banan.

Podział na grupy i harmonogram rozgrywek.

















GRUPA I
GRUPA II


Gryf Świdnica II
AP 13 I Świdnica


AP 13 II Świdnica
Gryf Świdnica I


FA I Wałbrzych
FA II Wałbrzych


GKS Sparta Rudna
UKS Lechia Dzierżoniów


Start Namysłów
Orlik Kłodzko


FAZA GRUPOWA
Godzina Wynik Grupa
1 08:30 Gryf Świdnica II AP 13 II Świdnica I
2 08:42 AP 13 I Świdnica Gryf Świdnica I II
3 08:54 FA I Wałbrzych GKS Sparta Rudna I
4 09:06 FA II Wałbrzych UKS Lechia Dzierżoniów II
5 09:18 Gryf Świdnica II Start Namysłów I
6 09:30 AP 13 I Świdnica Orlik Kłodzko II
7 09:42 AP 13 II Świdnica GKS Sparta Rudna I
8 09:54 Gryf Świdnica I UKS Lechia Dzierżoniów II
9 10:06 FA I Wałbrzych Start Namysłów I
10 10:18 FA II Wałbrzych Orlik Kłodzko II
11 10:30 Gryf Świdnica II GKS Sparta Rudna I
12 10:42 AP 13 I Świdnica UKS Lechia Dzierżoniów II
13 10:54 AP 13 II Świdnica Start Namysłów I
14 11:06 Gryf Świdnica I Orlik Kłodzko II
15 11:18 Gryf Świdnica II FA I Wałbrzych I
16 11:30 AP 13 I Świdnica FA II Wałbrzych II
17 11:42 GKS Sparta Rudna Start Namysłów I
18 11:54 UKS Lechia Dzierżoniów Orlik Kłodzko II
19 12:06 AP 13 II Świdnica FA I Wałbrzych I
20 12:18 Gryf Świdnica I FA II Wałbrzych II
21 12:30 1-szy zespół Grupy I 2-gi zespół Grupy II Półfinał
22 12:42 1-szy zespół Grupy II 2-gi zespół Grupy I Półfinał
23 12:54 5-ty zespół Grupy I 5-ty zespół Grupy II o 9 m
24 13:06 4-ty zespół Grupy I 4-ty zespół Grupy II o 7 m
25 13:18 3-ci zespół Grupy I 3-ci zespół Grupy II o 5 m
26 13:30       
MECZ O 3 MIEJSCE o 3 m
27 13:42        
FINAŁ FINAŁ